GSC Anket - Okan Buruk'a Güveniyor musunuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Okan Buruk'a Güveniyor musunuz?

Okan Buruk'a güveniyor musunuz?

• Hayır

• Evet

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Normal şartlarda Okan Buruk dan çok daha iyisini isterim Galatasaray için ama Marco Rose, Gallardo filan diye taraftar oyalanıyor resmen. Onların gelmesine ihtimal vermediğim için Okan hocaya razıyım diyelim

Zamanında Inter olayından dolayı karakterine güvenmiyorum.

Eğer yönetim bizim profile uygun yapılanma sağlayacak 1 yabancı hoca getirebilecek mi bilemem, hele ki bu seçilen yönetim.

Mevcut şartlarda liyakat olarak Okan Buruk bize yararlı olabilir.

Ama benim burada da kafamdaki en büyük soru işareti başarılarının kısa süreli olması. Bana çok öven bir arkadaş vardı Şamipiyon oldu, Avrupa'da ilk 16 diye o zaman dediydim kendisine evet bu başarılar şu ana kadar güzel ama kendisini bir de seneye görmek lazım diye ?

Teknik taraftanda bu yüzden %100 güvenemiyorum.

transfer first
transfer iyi olmazsa hoca fark teşkil etmez.
transfer iyi yapıldıktan sonra iş hocaya gelir. şuan en kredi verilecek ve sabr edilecek td okan. zmn zmn başarılı olmuş biri. o yüzden güvenip görevi teslim etmek gerekior. (TRANSFERlerden sonra)

Burada cogu kisi istemezken ben gelmesinden yanayim diodum. Hala öyle.

Fakat listedeki isimler dogruysa hepsi Okandan daha potansiyelli isimler bence.

Önceliğim Fatih hoca ama o gelmeyecekse Türk bi hocanın gelmesini isterim.Okan olur Nuri olur fark etmez.Yabancı hocaların gerek fazla maaş almaları gerekse Lig'i bilmedikleri için gelmesini istemiyorum..

Şu ortamda Türk olarak Okan ve Nuri'den başka güveneceğimiz kimse yok.

O yüzden Okan gelirse sonuna kadar desteklerim. Gelmesini de istiyorum. (Gallardo ya da Rose gelmeyecekse.)

Şu an Beşiktaş bizden daha yüksek teklif yapsa gider mi ? O konuda güvenmem.
Ama ligde başarılı olacağına inanıyorum, kendisine güveniyorum.

Üst Alt