Oktay Mahmuti - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti

Cevap: Oktay Mahmuti | Koç

@caglartorun Misko'nun bahsettiği ''signed'' dün akşam feshedilen CEO'luk sözleşmesi. Feshedildi sözleşme, tazminatı da istemedi koç. Paragöz?

Yahu o cümleden ben ayrıldığını çıkaramıyorum. Çok mu iyimserim bilmiyorum ama feshedilen bir sözleşme için ''signed'' kelimesi kullanılır mı ki?

Güle güle hocam, ne sizi ne de size atılan iftiraları unutmayacağız.

Sen bizden çok daha iyi takımlara rahat gidersin de biz senin kadar iyi koçu 50 yıl daha getiremeyiz.

Yahu o cümleden ben ayrıldığını çıkaramıyorum. Çok mu iyimserim bilmiyorum ama feshedilen bir sözleşme için ''signed'' kelimesi kullanılır mı ki?

Yahu bende senin gibi anladım ,signed imza altına almak demek lakin ,fes etmek için kullanılan bi kelime değil

Çok iyi ingilizcesi olan yokmu yaw

Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovic

Termination of the contract is signed. Oktay Mahmuti is free agent

Hayırlı olsun. Menajeri yazdı bunu ve gitti. Emeği geçenlere kocaman aferin.

Bakalım kim gelecek yerine ? Yaptığımız büyük eşeklik. Başkan boşuna demiyor "Galatasaray'ın düşmanı Galatasaraylılar" diye.

Gideceği belliydi de böyle menajeri açıklayınca içim sızladı,hakkını helal et hoca.

Yönetim bu süreci cok ama cok kötü yönetti. Seffaflik diyip duruyor Ünal Aysal da 4 yillik anlasma yaptik diye milleti kandirdiktan sonra tek laf etmedi bu sürec boyunca. Gözümden cok düstü bu hareketiyle. Gerci cikip aciklama da yapsaydi bu durumun izahi olamaz benim gözümde. Seneye basketbol maclarini nasil izlerim bilemiyorum.

Yillar sonra, ilk defa Galatasaray basketbol takimi heyecan verdi, taraftar ilgi gösterdi, müthis bir sinerji olustu.. seneye bu yilin taraftar ortalamasinin yarisina oynanir maclar ancak. Taraftari küstürdüler resmen.

Galatasaray başkanının sözüne de inanmayacaksak kime inanacaz arkadaş.

4 yıllık anlaştık diye resmi sitede açıklıyosun sonra hocayı gönderiyorsun.

Aynı gereksiz taraftarı oyalayan açıklamaları transferlerde de yapıyorlar.

Galatasaray başkanının, yönetiminin bir ağırlığı olmalı. Galatasaray taraftarının bir kısmı başkanın söylediklerini önemsemiyor artık.

fatih terim gitse bu kadar uzulmezdim yemin ediyorum, ama senin icin seviniyorum hoca cunku bu basiretsiz yoneticilerle sende bi yere kadar dayanirdin sana layik adamlarla kupalar kaldirirsin sampiyonluklar yasarsin ve umarim bunu turkiyede yaparsin, yolun acik olsun hoca

Üst Alt