Oktay Mahmuti'den Mustafa Cengiz'e Yanıt! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti'den Mustafa Cengiz'e Yanıt!

Eurocup şampiyonu olurken, Eurolig'de büyük takımları yenerken, Fener'e koyarken, şampiyon olurken falan güzeldi ama değil mi?
Evet, artık güzel değil. Artık Fener'e koyamayacağın için bir önemi yok. İkinci olmak için para yatırmaya da lüzum yok. Ayrıca yarışmayı arttırdıkça rekabet bize değil Fener'e yarayacaktır. Fener'e koyacak bütçe/sponsor bulunabiliyorsa da futbola sponsor olmaya ikna etsinler.

Bence Mahmudi sonuna kadar haklı , Adamın maaşı buradaki son sorun sen adama bi plan ve proje sundun mu ki adamı Galatasaraylı değilmiş falan diye yaftalıyorsun başkan haksız

Baskan bence de bu konuda haksiz , ama tolga selcuk veya tariktan indirim istemekten farki yok

Ya da ts nin buraktan indirim istemesinden

Ya kontrati yapmayacaksin , yapmissan da hangi spor dali olursa olsun odeyeceksin

Bu revize , fedakarlik , indirim gibi usuller hic bir zaman sonuca ulasmaz , bilakis husumet yaratir

Oktay hoca fenerbahçeli zaten. Baskanin dedikleri dogruysa yadirgamadim sahsen. Fedakarlık yapmayabilir
''ben galatasaraylı değilim. çok eskiden kızılyıldız taraftarıydım. türkiye’de herhangi bir kulübe sempatim yok. bunu da saklamıyorum. popülizm olsun diye galatasaraylıyım diyebilirdim. burada beni armayı öperken de görebilirdiniz. bunlar çok önemli değil. günümüzde türk insanı artık bunları istemiyor. önemli olan galatasaray için neler yaptığımız ve yapmadığımız. realist davranmalıyız, daha üretken olmalıyız ''
Mesaj anlaşılmıştır umarım

Oktay mahmudi amator , cengiz daha amatorce konusmus

En luzumsuz futbolcu dahil , indirim istemek , kontratinda fedakarlik gibi sacma isler ne zaman karsilik bulmus

Mahmudinin indirim aciklamasi da ayni sekilde .

Imza attigim kontrattaki ucret bu ,yonetimlerde devamlilik esastir de bitti
Hem ucuz basketçi istemeyip hem kamp vesaire isteyip hem bizi eurocupa sokturup bir de indirim yapmayınca oktay mahmutiyi taraftarın önüne atmak amatörce değil profesyonelce ki bunu bel altı vurmadan yaptı yönetim...Ne dediler? Hakikati;

Ben galatasaraylı değilim ki bana ne galatsaraydan demiş oktay mahmuti...El mahkum ergin atamanın elini öpmekten çekinenler kuduruyor sadece...Son kaleleri oktay mahmuti de düştü :) Hayır bir insan ergin hocadan neden nefret eder ki gerçekten galatsaraylıysa biri bana izah etsin???

''ben galatasaraylı değilim. çok eskiden kızılyıldız taraftarıydım. türkiye’de herhangi bir kulübe sempatim yok. bunu da saklamıyorum. popülizm olsun diye galatasaraylıyım diyebilirdim. burada beni armayı öperken de görebilirdiniz. bunlar çok önemli değil. günümüzde türk insanı artık bunları istemiyor. önemli olan galatasaray için neler yaptığımız ve yapmadığımız. realist davranmalıyız, daha üretken olmalıyız ''

Fenerliyim diyememiş işte.

haketmedigim parayi yuzsuzce alan bir Kusum demis

Bu hakettigi haketmedigi para konusu biraz yanlis degerlendiriliyor

Adama sen o parayi o degeri verip uygun gormus isen , o adam parayi haketmistir

Begenmemen , performans dalgalanmasi , o surecte takimin seviyesinin artip dusuk kalmalar yahut oynatilmamasi bir sozlesmenin geregi olan ucreti odememe veya hak etme etmeme durumunu degistirmez

Boyle olursa , hastasi hayatini kaybeden doktora maas vermemek , devleti iyi yonetemeyen vekile maas odememek (yahut memura) ..

Onemli olan bu adama bu para verilir mi verilmez mi onu dogru analiz edip adam gibi sozlesme yapmak

Bu hakettigi haketmedigi para konusu biraz yanlis degerlendiriliyor

Adama sen o parayi o degeri verip uygun gormus isen , o adam parayi haketmistir

Begenmemen , performans dalgalanmasi , o surecte takimin seviyesinin artip dusuk kalmalar yahut oynatilmamasi bir sozlesmenin geregi olan ucreti odememe veya hak etme etmeme durumunu degistirmez

Boyle olursa , hastasi hayatini kaybeden doktora maas vermemek , devleti iyi yonetemeyen vekile maas odememek (yahut memura) ..

Onemli olan bu adama bu para verilir mi verilmez mi onu dogru analiz edip adam gibi sozlesme yapmak

bu yorumu sozlesmesinin hangi kismi ile ilgili yapiyorsunuz, gecen yarim sezonu mu yoksa bu onumuzdeki sezonla mi

hadi lan
cok seviyosan bu sezonun parasini sen ver herife
Yürü git lan işine 50 gündür tek transfer yapmamış yönetim transfer yasaklarını kaldırmamış oyuncu kalmamış piyasada sonra gelip klüp yönetmesini bekliyorsun. Bu sezon olmasa küme düşüyorduk ve burda mal gibi Nerde sponsor diye söylenip duruyor olacaktın hadi kaybol

Üst Alt