Oktay Mahmuti'den Mustafa Cengiz'e Yanıt! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti'den Mustafa Cengiz'e Yanıt!

Yürü git lan işine 50 gündür tek transfer yapmamış yönetim transfer yasaklarını kaldırmamış oyuncu kalmamış piyasada sonra gelip klüp yönetmesini bekliyorsun. Bu sezon olmasa küme düşüyorduk ve burda mal gibi Nerde sponsor diye söylenip duruyor olacaktın hadi kaybol

yaw he he oyuncu kalmamis daha summer lig bitmemis oyuncu kalmamis dion yuru git uza burdan fbli oktay da bizden goturdugu 800 binden bi 20-30 atar heralde bu cetin savunman icin. buyuk koc oktay 8-8 yaparak buyuk basariya imza atti :asd:

yaw he he oyuncu kalmamis daha summer lig bitmemis oyuncu kalmamis dion yuru git uza burdan fbli oktay da bizden goturdugu 800 binden bi 20-30 atar heralde bu cetin savunman icin. buyuk koc oktay 8-8 yaparak buyuk basariya imza atti :asd:
summer lig diyor ya. Yerli topçu kalmadı yoksa hoca gelişim ligine gitti ve oyuncu kadrosunu belirledi ama yönetimimiz transfer yasaklarını kaldırmadığı için hiçbiri gelemedi. Salla salla tutturacaksın doğruyu 100.denemende

Basket takımın koç’una 1.2 dolar hangi kafa? Allahını seven açıklayabilir mi?

Yok abi bu Dursun’a gördüğüm yerde saldırmazsam cümle alem yüzüme tükürsün. Haberlerede çıkarım.

summer lig diyor ya. Yerli topçu kalmadı yoksa hoca gelişim ligine gitti ve oyuncu kadrosunu belirledi ama yönetimimiz transfer yasaklarını kaldırmadığı için hiçbiri gelemedi. Salla salla tutturacaksın doğruyu 100.denemende

iyi simdi eldeki parayi da senin oktayina veririz kume dusmemizi paralari sayarken kahkahalarla izlersiniz eger oktay adam ise 800 bin dolar aldigi sezonda takimi ne olursa olsun calistirir, transfer yasagini kaldiramadiniz o zaman ben gidiyorum ha bir de calistirmadigim sezonun parasini da aliyorum desin burda senin gibi kripto kizil yildiz !!! lilar gelip herifi olumune savunsun. UZA

Üst Alt