Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı | 29 Eylül - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı | 29 Eylül

Dursun içine etti kulübün hala toparlayamadılar.
Birde mali genel kurulda utanmadan alkışlarla, çığlıklarla ibra ettiler Dursun yönetimini utanmadan.

Şimdi çıkmışlar Cengiz başkana bu yetkiyi vermeyiz, şu yetkiyi vermeyiz diyorlar.Saçma sapan insanlar.

Bu yalancı yönetime niye güvenip de her istediği yetki verilsin. Bu sene hic iyi görüntü vermedi yönetim sonlari iyi değil. Transfer taraftari degilim ama 2 transfer yapip bu kulübe 50 milyon euro daha kazandiracaktilar maddi götürüsü cok olacak.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu iş toprak satmakla şube kapatıp açmakla olmaz çok çılgın sözleşmeler yapılıyor adı yıldız kendi meteor olan herifleri kulüpten içeri sokmayacaksin alt yapıdan celiller ozanlar yunuslarla devam edeceksin kimseye öyle milyonluk sözleşme vermeyeceksin yoksa bu borçlar daha çok milyarlar görür değişen hiç bir şey olmaz tabi bu dediklerim olacak mı kesinlikle olmayacak o yüzden çok kafa patlatıp isimlere çok takılmamak lazım dursun gider cengiz gelir o gider diğeri gelir bu devran böyle devam eder gider

Galatasaray Spor Kulübü’nün basketbol ve voleybol şubeleri başta olmak üzere futbol dışı diğer branşlarda geride kalan son 10 yıl içerisinde yaklaşık 200milyon USD zarar ettiği açıklandı.

Galatasaray yönetiminin 2018 yılında onaylanan bütçesi ile bugünkü mevcut bütçesi arasında yaşanan ekonomik kriz nedeniyle 70milyon TL kur farkı bulunuyor!
Ekli dosyayı görüntüle 29858

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
binicilik, satranç, bric hahhaha zengin liseli bebeleri kulübü sömürüyorlar aga uyanın artık uyanın bunlar hep zengin sporları bosuna kurtulamiyoruz bu dinozorlardan kulübün pahasına keyif yapiyorlar!!!!

karpatin bu şubeleri diyeceğim ama kapattırmaz bu dinozorlar cünkü sömürüyorlar bu kulübü

Kötü bir sonuç çıkmadı. Yönetim yetki isterken bazı ifadeleri rahatsız edici şekilde geniş tutmuştu. Genel Kurul bu konuda uyarmış oldu yönetimi. Gelecekte ihtiyaç doğarsa yetki verilir.

Genel Kurulumuzun bu kadar etkili olması kötü bir şey değil. Fener, Beşiktaş gibi boksörler vs. yönetmiyor kulübü. Bakın Dursun ve Adnan Polat gibileri saçmalayınca anında tekmeyi yediler. Bundan sonraki yönetimler de önemli bir karar almadan önce 5 kere düşünecek.

Aga sen saka mi yapiyorsun yoksa ciddi ciddi bunlari diyemezsin herhalde? Dursun camia'nin anasini sevdi, zar zor kurtulduk hain serefsizden, neymis tekmeyi yemis. Adam 1300 oy aldi.

Kötü bir sonuç çıkmadı. Yönetim yetki isterken bazı ifadeleri rahatsız edici şekilde geniş tutmuştu. Genel Kurul bu konuda uyarmış oldu yönetimi. Gelecekte ihtiyaç doğarsa yetki verilir.

Genel Kurulumuzun bu kadar etkili olması kötü bir şey değil. Fener, Beşiktaş gibi boksörler vs. yönetmiyor kulübü. Bakın Dursun ve Adnan Polat gibileri saçmalayınca anında tekmeyi yediler. Bundan sonraki yönetimler de önemli bir karar almadan önce 5 kere düşünecek.

Aga sen saka mi yapiyorsun yoksa ciddi ciddi bunlari diyemezsin herhalde? Dursun camia'nin anasini sevdi, zar zor kurtulduk hain serefsizden, neymis tekmeyi yemis. Adam 1300 oy aldi.

Bu yalancı yönetime niye güvenip de her istediği yetki verilsin. Bu sene hic iyi görüntü vermedi yönetim sonlari iyi değil. Transfer taraftari degilim ama 2 transfer yapip bu kulübe 50 milyon euro daha kazandiracaktilar maddi götürüsü cok olacak.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Transfer işi başka mali ve idari yönetim başka. Bu istenen yetkiler idari işlerle ilgili ve şuana kadar iyiler idari açıdan

Daha uefa ile bizzat kendi imzaladığı anlaşmadan bir haber yönetime gereğinden fazla yetki verilmemesi sevindirici. Bir de taraftarın yanında diye Cengiz yönetimi diye destek olunuyor açın bakın klup üyeliği için yaptıkları zamma bakın sonra taraftarın yanında diyin Cengiz yönetimine.

Liseli dinazorlar mecvutken o borç düşmez diyordum alın yine artmış, o kadar para geliyor borç son hız artmaya devam ediyor bari sportif başarı yakalıyalım dedik oda yok önümüze kayayı koyup geçtiler kenara.

Bu işin tek çözüm yolu bu liseli fosilleri yolumuzdan çekmek o yüzden mutlak ve mutlak üye sayımızı arttırmalıyız.galatasarayın kurtuluş çaresi riva ve floryayı tarihimizin en rezil başkanına verdi bu fosiller

Üst Alt