Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı | 29 Eylül - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı | 29 Eylül

Başkan makamına gelenler geç ekten iç işleri kötü mü yönetiyor? Yoksa herşeye muhalif olan bi kesim mi var?
Eger ikincisiyse ki bana öyle. Geliyor durum içler acisi

Biz taraftar hep bi umut güzel günler görülecek diye düşünürken bu muhalif kesim hep bi pacadan aşağıya çekme canasinda. Sürekli yerinde sayan bir Gs.
Gs nin en büyük düşmanı kendisidir diyte boşa demiyorlar.
Rakiplerle ugrasilacagina içimizdeki birleşmeyi saglayamiyoryuz. Rantçı bi kesim yuzunden

ASUS_Z00AD cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Her halta red cikardi serefsizler,dursun olsa kulubun paralarini calmasi icin onay cikardi

Mevcut yönetimi calisamaz hale getirdiler sifir yetki ile ne yapacaklar merak konusu

Yeni tesisler icin bile red karari cikmis diye okudum,serefsiz dursun florya'yi da satti takim belgrad ormaninda mi calisacak

Her halta red cikardi serefsizler,dursun olsa kulubun paralarini calmasi icin onay cikardi

Mevcut yönetimi calisamaz hale getirdiler sifir yetki ile ne yapacaklar merak konusu

Yeni tesisler icin bile red karari cikmis diye okudum,serefsiz dursun florya'yi da satti takim belgrad ormaninda mi calisacak
Yok yeni tesislere red çıkmadı.ada,mecidiyeköy arazisi ve beyoğlundaki bi bina için red çıktı

Bu Cengize yazılmaz.

Şampiyonluk parası da o sırada gelmemiş oluyor sanırım @Sinan Bilgin'e soralım yine de.

Zaten mevzu birine yazması değil benim için.

Her sene böyle fahiş zararlar elde ediliyorsa işin içinden çıkamayız.

İkinci altı ayda gelirler ile fark 20-30 Milyon TL bandına gelmeli ki kulüp biraz olsun düzlüğe çıksın ileride.

Olur mu bilemiyorum? İkinci 6 ayda da transfer giderleri var gerçi.

Proje, sponsor vs bir gelir kalemi yaratamadıkça boşuna konuşuyoruz.

YÖNETİMİN BAŞARISINI BENİM NAZARIMDA:

1. Stadyum İsim Hakkı (Sene başı-12.5 Milyon Euro X 10 sene)
2. Ana Sponsorluk Bedeli (En az 7.5 Milyon Euro -sene başına)
3. Diğer Sponsorluklar (Toplam: 2.5 Milyon Euro)
4. Düzenli gelir getirecek 1 veya daha fazla proje ( Senelik: 2.5-5 Milyon Euro bandında)

Böyle bir tablo ile en az yarışma gelirleri dışında 25 Milyon Euro kasaya konmalı ve temlik edilmeden, senelik limitler içinde harcanmalı.

Yamalı bohça gibi, oradan gelen para ile şuraya borcu kapatalım. Şunun parasını buraya aktarıp, kredi çekelim. Burun boktan çıkmaz.

Zaten mevzu birine yazması değil benim için.

Her sene böyle fahiş zararlar elde ediliyorsa işin içinden çıkamayız.

İkinci altı ayda gelirler ile fark 20-30 Milyon TL bandına gelmeli ki kulüp biraz olsun düzlüğe çıksın ileride.

Olur mu bilemiyorum? İkinci 6 ayda da transfer giderleri var gerçi.

Proje, sponsor vs bir gelir kalemi yaratamadıkça boşuna konuşuyoruz.

YÖNETİMİN BAŞARISINI BENİM NAZARIMDA:

1. Stadyum İsim Hakkı (Sene başı-12.5 Milyon Euro X 10 sene)
2. Ana Sponsorluk Bedeli (En az 7.5 Milyon Euro -sene başına)
3. Diğer Sponsorluklar (Toplam: 2.5 Milyon Euro)
4. Düzenli gelir getirecek 1 veya daha fazla proje ( Senelik: 2.5-5 Milyon Euro bandında)

Böyle bir tablo ile en az yarışma gelirleri dışında 25 Milyon Euro kasaya konmalı ve temlik edilmeden, senelik limitler içinde harcanmalı.

Yamalı bohça gibi, oradan gelen para ile şuraya borcu kapatalım. Şunun parasını buraya aktarıp, kredi çekelim. Burun boktan çıkmaz.
ŞL lazım Şl artı sponsorluk olursa işler biraz düzelir. Maaş bütçesi de 45 m euroyu geçmemeli bu kurda.

Beyinsiz herifler antrenman sahası için bile onay vermediler. Eee bu futbolcular nerede yapacaklar bu antrenmanı? Ne kadar beyinsiz adamlar bunlar.

Üst Alt