Olağanüstü Seçim İptal Olmayacak - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağanüstü Seçim İptal Olmayacak

Cevap: Olağanüstü seçim iptal oldu

Bir kere herşeyden önce Asliye Hukuk Mahkemeleri kendilerine bu yolda yapılan bir başvuruyu kabul etmezler.

Verebilecekleri maksimum karar iptal edilen genel kurulda alınan kararların yürütmesini durdurmak olabilir.

Seçim kararı alınırken biz genel kurulda ibra edilmedik o yüzden genel kurul kararı alıyoruz diye bir şey olmaz.

Mahkeme bir şirketin genel kurula gitme kararına karışamadığı gibi bir derneğin de genel kurul kararı almasına karışamaz.

Bu haberleri yapanların hepsi bir acayip olmuş, beyinleri durmuş, etraflarında para verdikleri bir ton hukukçu var onlara sorup haber yapmıyolar da gabire sallıyolar.

O YÜZDEN BİR HUKUKÇU OLARAK SÖYLÜYORUM İÇİNİZİ RAHAT TUTUN, BU TÜR HABERLERE KULAK ASMAYIN SEVGİLİ KARDEŞLERİM.

Ökkeş abi bilgi için sağol..Zaten bende bunu sık sık dile getiriyorum..İşi aslını basında biliyor ama bilmezden geliyor.Beyoğlu daha öncede tebliğ etmişdi.divan kurulu bu bildiriyi resmi siteden yayınlamışdı..

Zira, 07-14 Mayıs 2011 günlü olağanüstü genel kurul toplantısı kararının, genel kurulun 27.03.2011 tarihli kararına dayanılarak değil, Yönetim Kurulunun Tüzüğün 25’nci maddesi 3’ncü bendine istinaden alındığı tespit edildi.

İş bu TUTANAK, 14 Nisan 2011 günü birlikte tanzim ve imza edildi

Cevap: Olağanüstü seçim iptal oldu iddiası

Renkdaşlar Polat bu saatten sonra dediklerini yutamaz..İmzalı Tutanak var.Kararın neye göre alındığı orda yazıyor.

Hayırlısı ile şu durumları bir atlatsak yeter.Zaten gideceğiz,bari üzülmeyelim şu saaten sonra.

Zaten Polata son basın toplatısında belirtmişti , seçime gitmeye mecbur değiliz demişti , biz istiyoruz diye gidiyoruz demişti , yani korkulacak bişey yok.

Cevap: Olağanüstü seçim iptal oldu

Bir kere herşeyden önce Asliye Hukuk Mahkemeleri kendilerine bu yolda yapılan bir başvuruyu kabul etmezler.

Verebilecekleri maksimum karar iptal edilen genel kurulda alınan kararların yürütmesini durdurmak olabilir.

Seçim kararı alınırken biz genel kurulda ibra edilmedik o yüzden genel kurul kararı alıyoruz diye bir şey olmaz.

Mahkeme bir şirketin genel kurula gitme kararına karışamadığı gibi bir derneğin de genel kurul kararı almasına karışamaz.

Bu haberleri yapanların hepsi bir acayip olmuş, beyinleri durmuş, etraflarında para verdikleri bir ton hukukçu var onlara sorup haber yapmıyolar da gabire sallıyolar.

O YÜZDEN BİR HUKUKÇU OLARAK SÖYLÜYORUM İÇİNİZİ RAHAT TUTUN, BU TÜR HABERLERE KULAK ASMAYIN SEVGİLİ KARDEŞLERİM.

Ökkeş reis eline saglık. Herkes okusun beyler

TSN hala bir yerlerinden birseyler uyduruyor.

Secim ertelenmiyor, bunlar hic mi resmi siteyi takip etmez? ...

Cevap: Olağanüstü Seçim İptal Olacak mı?

Sağdaki soldaki haberlere inanmayın..Gerçekleri yazdık,paylaşdık..Seçim Olacak

Zira, 07-14 Mayıs 2011 günlü olağanüstü genel kurul toplantısı kararının, genel kurulun 27.03.2011 tarihli kararına dayanılarak değil, Yönetim Kurulunun Tüzüğün 25’nci maddesi 3’ncü bendine istinaden alındığı tespit edildi.

İş bu TUTANAK, 14 Nisan 2011 günü birlikte tanzim ve imza edildi

Seçim yönetim kararı ile açıklandı..Tutanakta tutulup imzalandı..Dolayısı ile Mahkeme artık seçime karışamaz..Sadece formaliteden ibra oylaması yeniden yapılır,Oda aklanmak için bir hamle olur.Medya aslında bu konuyu biliyor ama bilmezden gelerek konuşuyor.Ezik medyası işte..Mahkeme daha öncede tebliğ etmişsdi..Ozamanda ortalığı karıştırmışlardı..

Türker Arslanda benim dediklerimi söylüyor..3 mayısı beklemek lazım diyor..Genel kurul kararına tedbir koyuldu diyor.

Polat'ın son noktayı koyması lazım..Herşey yönetim kurulunda bitiyor diyor..

Sağdaki soldaki haberlere inanmayın..Gerçekleri yazdık,paylaşdık..Seçim Olacak

Seçim yönetim kararı ile açıklandı..Tutanakta tutulup imzalandı..Dolayısı ile Mahkeme artık seçime karışamaz..Sadece formaliteden ibra oylaması yeniden yapılır,Oda aklanmak için bir hamle olur.Medya aslında bu konuyu biliyor ama bilmezden gelerek konuşuyor.Ezik medyası işte..Mahkeme daha öncede tebliğ etmişsdi..Ozamanda ortalığı karıştırmışlardı..

Bunu bile bile Adnan polata hakaretin biri bin para medya gazı veriyor bizimkilerde sanki gazla çalışıyor.. anlayıp öğrenin sonra kızıp bağırın değilmi ? ya ben artık taşa çarpsalar adnan polata sövmeye başlayacaklarını düşünüyorum

Türker Arslan: Yönetim seçimi erteleyebilir yada bağımsız seçim kararı aldık seçim yapılacak diyebilir.

top yönetimde yani.

Türker Arslan:Tamamen yönetim kurulunun takdirine bağlı diyor.Genel kurul kararı ile seçim almadık,Yönetim kararı ile seçim tarhini belirledik diye bir açıklama yaparlarsa herşey bitiyormuş..3 mayısı beklemek lazım diyor.

Türker Arslan: Yönetim seçimi erteleyebilir yada bağımsız seçim kararı aldık seçim yapılacak diyebilir.

top yönetimde yani.

Ancak mevcut şartlarda devam etmek Galatasaray’a zarar vereceğinden, Yönetim Kurulu kararı ile 7 Mayıs 2011 günü, çoğunluk sağlanamayacağı için de 14 Mayıs 2011 günü kulübümüzün Seçim Genel Kurulu’nu yapma kararı aldık.

Başkan Adnan Polat Basın Toplantısı Düzenledi - 06.04.2011 14:17 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

Ancak mevcut şartlarda devam etmek Galatasaray’a zarar vereceğinden, Yönetim Kurulu kararı ile 7 Mayıs 2011 günü, çoğunluk sağlanamayacağı için de 14 Mayıs 2011 günü kulübümüzün Seçim Genel Kurulu’nu yapma kararı aldık.

Başkan Adnan Polat Basın Toplantısı Düzenledi - 06.04.2011 14:17 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

ben basın toplantısı açıklamasını açıp tekrar okudum.alıntı yaptığın bölüm aslında net ve herşeyi açıklıyor diye düşünüyorum fakat o tarihten bu yana köprünün altından çok sular aktı.Polata ciddi baskı var mahkemem kararına uyarlarsa hiç şaşırmam.kaldıki bugün Ünal Aysal seçim iptal olursa birdaha aday olmam dedi,buda Polat yandaşlarının istediği birşey.

Şuan mevcut yönetim biz bu karara uyar ve seçimi erteleriz der ise, bu seçim ertelenir. Fakat biz her ne olursa olsun bu seçimi yapacağız der ise de, bu seçim yapılır. Adnan Polat'ın artık bu durumdan yeterince rahatsız olduğunu ve devam etse bile yararlı olamayacağını biliyoruz. Renkdaşlarım müsterih olsunlar. Bu seçimin yapılmaması gibi bir durum yok bence. :)

ben basın toplantısı açıklamasını açıp tekrar okudum.alıntı yaptığın bölüm aslında net ve herşeyi açıklıyor diye düşünüyorum fakat o tarihten bu yana köprünün altından çok sular aktı.Polata ciddi baskı var mahkemem kararına uyarlarsa hiç şaşırmam.kaldıki bugün Ünal Aysal seçim iptal olursa birdaha aday olmam dedi,buda Polat yandaşlarının istediği birşey.

Ne yazik ki Unal Aysal orda buyuk bir hata yapti, keske demeseydi bunu. Neyse Polat herhalde "hayir secime gitmiyorum,vazgectim" diyecek kadar kuculmemistir umarim.

Üst Alt