Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Başlığı | 11 Haziran 2022 - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek mi Eşref Hamamcıoğlu mu?

• Kullanılan toplam oy
    307
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir ara Burhan haber yapmıştı. Eğer bir önceki seçime aday olsaydı Apo'da listesinde olacaktı. 6 tane paralı isim olacak deniyordu. İyi bir liste görebiliriz ama Başkan DÖ işte.
Yapacak bir şey yok kötünün iyisi olacak gibi. Mutluyum listesi güçlü olacak deniyor özellikle Erden Timur adına sevinirim vizyonuna güveniyorum iyi bir yapıyı futbola da kurabilir. Üzüldüğüm nokta yine Terim çıkmazına gireceğiz. Bir diğer sevindiğim nokta ise en azından Kemerburgaz'ı kesin yapacaktır DÖ aynı zamanda Florya'yı da. Araya salonu da yaparsa bu kalan dönemi en azından tesisleşmeye ayırmış olacağız.

Yapacak bir şey yok kötünün iyisi olacak gibi. Mutluyum listesi güçlü olacak deniyor özellikle Erden Timur adına sevinirim vizyonuna güveniyorum iyi bir yapıyı futbola da kurabilir. Üzüldüğüm nokta yine Terim çıkmazına gireceğiz. Bir diğer sevindiğim nokta ise en azından Kemerburgaz'ı kesin yapacaktır DÖ aynı zamanda Florya'yı da. Araya salonu da yaparsa bu kalan dönemi en azından tesisleşmeye ayırmış olacağız.
Renktaş Albayrak döner mi? Terim gelmez bu arada.

Ben yine de Eşref'i favori olarak görüyorum.Oy sayısı fazla olur..
Dursun aday olursa Eşref'in şansı yok. Dursun'da liseli Eşref sadece lise tayfasından oy alabilirdi o oyların bazılarını Dursun'a kaybeder Öztürk'ün alabileceği tüm oy Özbek'e geçer. Tek aday bile girebilir seçime Özbek. Elmas'a giden oyların hepsi Özbek'e gider sonuçta Elmas ile iyi anlaşıyorlardı onu destekleyenlerin hepsi Özbek'i destekler.

Dursun aday olursa Eşref'in şansı yok. Dursun'da liseli Eşref sadece lise tayfasından oy alabilirdi o oyların bazılarını Dursun'a kaybeder Öztürk'ün alabileceği tüm oy Özbek'e geçer. Tek aday bile girebilir seçime Özbek. Elmas'a giden oyların hepsi Özbek'e gider sonuçta Elmas ile iyi anlaşıyorlardı onu destekleyenlerin hepsi Özbek'i destekler.
Orasını bilemem ama Eşref aday olursa bence kazanma şansı var.Önceki seçimde oy sayısı fazlaydı..

Gökhan Dinç: Metin Öztürk kendi ekibine çekileceğini açıklamış. Metin Bey, Dursun Özbek'e çatı adaylık için gitmiş ve listesine kendisinin gireceğinin söylemiş.

DÖ'nün listesine dahil oluyor. İsmail Sarıkaya ve Dikran Gülmezgil'de dahil oluyormuş.

Şimdiden paralı bir liste oldu.

Dursun Özbek
Metin Öztürk
Erden Timur
Ali Yüce
Dikran Gülmezgil

@Hasan Bekir

Açıkçası ben mevcut şartlarda Dursun Özbek'in en iyi aday olacağı düşüncesindeyim. Dursun Özbek çok kötü başkanlık yaptı gerçekten ama beceriksiz bir adamdı yoksa adamın iyi niyetinden şüphem yok. Sonuçta Galatasaray için cebinden para verebilen nadir insanlardan kendisi. Listesinde güçlü kişiler olursa güçlü bir yönetimle daha iyi bir başkanlık yapabilir. Diğer adaylara nazaran daha iyi bir aday olur diye düşünüyorum.

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

eşref zaten aday olurken dursun bey ve ünal agabeyin destegi bizimle demişti yani dursun aday olursa eşref ocak başındaki işine geri döner

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt