GSC Haber - Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Başlığı | Kazanan Mustafa Cengiz ! - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
[FONT=&quot]Mustafa Cengiz ve yönetimi, kürsüde üçlü çektirdikten sonra "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" diye tempo tuttu ve kürsüden indi.[/FONT]

Valla şaşırtmayan sizsiniz.. Bir adam gelip 2 sene çok iyi giderse ondan sonra kulübü batırsa gözünüz kör oluyor.

Sneijderin son 2 sezondaki performansını eleştirince Galatasaray'a küfretmişsiz gibi davrananlar Fransa'da bidon seçilip Katar'a yollanan Sneijder'i görmezden gelip üç maymunu oynadılar..Bir faydası olmayacaksa biz kafamızdan birşey uydurmuyoruz.

Unal Aysal kulubu patlatıp gitmiş - Haberler

Unal Aysal doneminde yapılmış 20 anlamsız transfer - Son Dakika Spor Haberleri

Yine mi sen?

Öte de zirla.

Adnan Polat'dan sonra bu iki oldu.

Adnan ve Dursun Galatasaray'ın minimum 5 yılını çalmış kişiler olarak tarihin kirli taraflarına atıldılar.

Yeni Malatya yenilgisi tarihimizin en güzel mağlubiyeti herhalde önce Tudor, şimdi de Dursun gitti.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DT-Ii5YX0AU265a.jpg

DH01qH2XgAAnACB.jpg

Bizim taraftarıda anlamak zor..Sorsan Ünal Aysal dönemi efsane ama son yılındaki 70 milyon euroluk efsane kazığını ( HIRSIZLIĞINI ) sorgulayan yok..Dolayısıyla Ünal Aysal döneminin pisliği Dursun'a kaldı bunu kabul etmeyen gerçekleri hasır ardı edendir..

Sorsan Faruk Süren efsane başkandır ama o da Galatasaray'ı soyup lime lime edecek anlaşmalara imza atmıştır ( AIG ) gibi..Onun pisliğinide rahmet Özhan Canaydın çekti.

Tamam Dursun çok hata yapmış olabilir ancak ben yiyici olduğuna kesinlikle katılmıyorum.Çok teminatın altında imza atıp minimum 10 milyon euro vermişliği vardır ve bu sezon toparlamıştı sanki..Gitmesine üzüldüm.

Uzun lafın kısası şimdi gelen Mehmet yiyici ise işte o zaman bittiğimizin resmidir.

DTpj3vkXkAA-Hc4.jpg

Üst Alt