GSC Haber - Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Başlığı | Kazanan Mustafa Cengiz ! - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DUARiYAW0AY6TIm.jpg

abdurrahim albayrak geri mi dönüyor

o halde MUSTAFA CENGİZ İSTİFA tezahuratlarına başlayalım

Satılık Levent Tüzemen nasıl ağlıyor ama. Her şeyin sorumlusu Tudor'muş gibi konuşup aklınca yönetimi aklamaya çalışıyordu geçen günkü kupa maçında da. Allah senin gibi kraldan çok kralcıların belasını versin. Galatasaray'ımız için hayırlı uğurlu olsun. Şampiyon olmuşuz gibi sevinçliyim şu an.

Geldiğinden beri kulübün bütün değerlerini ayaklar altına alan kulübün dnasını bozan vebadan kurtulduk sonunda. Bir ara hiç gitmeyecek sandım. Düşünsene 3.5 sene daha Dursun kalıyor Allah korudu.

inşallah kazanan Galatasaray olur ama ben çok bir şeylerin değişeceğini düşünmüyorum . aysal geldiğinde şatafatla gelmişti sonunda uefadan bastılar cezayı . kaktırdığı çöplerden hala kurtulabilmiş de değiliz.

Bu olay, Galatasaray için yeni bir dönemin başlangıcıdır. Alttan gelen gençlerin statükoya isyanı, bir anlamda tepkisidir. Tabii ki daha alınacak çok yol var.

Yalnız ben Dursunun çok büyük tongaya geldiğini düşünüyorum. Birileri, yukarıdan muhtemelen emir geldi erken seçim yap yoksa Mayısta gidersin. Başladığımız işi bitiremeyebiliriz diye lakin böyle bir tepkinin geleceğini tahmin edemediler. Mayısta seçim yapılmayacağına dair iması kendisinin sonu oldu. Bu noktadan sonra Mustafa Cengiz başarılı bir 6 ay geçirirse kaldığı yerden Mayıs ayında devam eder.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt