GSC Haber - Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Başlığı | Kazanan Mustafa Cengiz ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ali Can YaycılıOnaylanmış hesap @ac_yaycili 36 dk.36 dakika önceDaha fazla[FONT=&quot][/FONT]Dursun Özbek'in yeni yönetim listesinde yer alacak 4 isim
Mehmet Ağar
Ali Fatinoğlu
Cemal Özgörkey
Dinçer Azaphan

Dinçer Azaphan
Eğer doğruysa seçimde maalesef Özbek seçilir. Bunun dışında Td'de Fatih Terim olur bence. Mehmet Ağar ile Fatih Terim'in arasının ne kadar iyi olduğunu çoğu kişi bilir. Yinede birbirleriyle çalışabilecek kişiler değil bence seçimi kazandırıp bu 5-6 ay sonra istifa edebilirler yavaş yavaş.

Son düzenleme:
Çok güçlü bir yönetim olursa Dursun bu dönemde olduğu gibi at koşturamaz, ha en ideali yeni bir başkan ama Dursun kalacaksa ve yukarıda bahsedilen gibi güçlü bir yönetim kuracaksa kötünün iyisi derim.

Türk Medeni Kanunu ile Tüzüğümüzün ilgili maddeleri gereğince, Kulübümüzün “OLAĞANÜSTÜ SEÇİM GENEL KURUL TOPLANTISI” 13 Ocak 2018 Cumartesi günü saat 10.00’da Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda, yeterli çoğunluk olmadığı takdirde ikinci toplantı 20 Ocak 2018 Cumartesi günü aynı yer ve saatte yapılacaktır.

galatasaray.org

Sinan Bilgin

Türk Medeni Kanunu ile Tüzüğümüzün ilgili maddeleri gereğince, Kulübümüzün “OLAĞANÜSTÜ SEÇİM GENEL KURUL TOPLANTISI” 13 Ocak 2018 Cumartesi günü saat 10.00’da Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda, yeterli çoğunluk olmadığı takdirde ikinci toplantı 20 Ocak 2018 Cumartesi günü aynı yer ve saatte yapılacaktır.

galatasaray.org

@Sinan Bilgin

Evet , lutfen artik bu bilgi isiginda 20 ocak olarak degistirir misin ? 14 ocakta zaten degistirmek zorunda kalacaksin ,bari insanlar dogru bilgilensinler

Evet 13 ocakta yapılacağı açıklanan seçim kurulu için bir organizasyon yapalım diyorum oturur hep beraber izleriz nasıl olsa tarih kesin

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bakarsiniz 6sina alirlar, isimize gelir yani ne kadar erken o kadar iyi
13unde secilecek ok de daha da erkene almak icin cabalamalari lazim

Üst Alt