GSC Haber - Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Başlığı | Kazanan Mustafa Cengiz ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Baskan secilir secilmez ertesi gun kayserispor deplasmani var

kayipsiz atlatilirsa biraz nefes alir secilen , yoksa daha ilk gunden baski artar

Millet 100 milyon euro'ya anderlecht'in %70 hissesini satın alıyor.
Biz ise 40 milyon euroya bir ton çop alıyoruz.

Gidip o para ile anderlechtin yarısını satın alsaydık en azından belçika da bir kulübümüz olurdu hayvan gibi oyuncuları var.

Aysal başkanıma oyunlar oynanmasaydi onun hayallerinden biriydi belçika da kulüp sahibi olmak.

Gün yüzü görme DURSUN!

Muhalefet bölünürse Dursun kazanır

Muhalefetin tek bir adayı desteklemesi lazım

Ben çok aday çıkmasına karşıyım

Galatasaray için herşeyi bir kenara bırakacak. Mevkisini Galatasaray için yarın bırakacak kadar kaşılıksız çalışacak bir ekip arıyoruz.
Burak elmas

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali sabancı ve onun gibileri girmezse dursun özbek tekrar seçilir.

Üstüne fatih terim'i getirmezse 3 sene daha başarısız rezil geçiririz.

Birde sadece futbol olsa iyi, bütün branşlar da hem liderliği unutur hem rakiplerimize rencide oluruz.

Bu süreçte bjk'nin bize yaklaşma ihtimali fazlasıyla yüksek, başakşehir'in şampiyon olmasını dileyecek pozizyona getirecekler bizi 3 yıl ondan korkuyorum.

Ali sabancı ve onun gibileri girmezse dursun özbek tekrar seçilir.

Üstüne fatih terim'i getirmezse 3 sene daha başarısız rezil geçiririz.

Birde sadece futbol olsa iyi, bütün branşlar da hem liderliği unutur hem rakiplerimize rencide oluruz.

Bu süreçte bjk'nin bize yaklaşma ihtimali fazlasıyla yüksek, başakşehir'in şampiyon olmasını dileyecek pozizyona getirecekler bizi 3 yıl ondan korkuyorum.
Terim gelirse başarı garantimi
Sadece kim getirirse üzerindeki baskı azalır

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[FONT=&quot]1905 GSİYAD'a devredilen Galatasaray eSpor takımı, yapılanmada geciktiği için kış ligine katılamadı. Planlama geç yapılınca önemli oyuncular başka takımlara transfer oldu.

Şu topluluktan adam gibi birinin çıkmasını beklemek...[/FONT]

Üst Alt