Olcan Adın Trabzonspor'da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olcan Adın Trabzonspor'da

Cevap: Olcan Adın Trabzonspor'da İddiası

Sezer Badur..Yalnız Badur'un bonservisi elinde, ne oluyor lan demiş sanırım o da. Bu iş biraz daha uzar gibi. Ama sonunda imzalar.

hic üzülmedim.transfer politikamizi cok beyeniyorum.5mln olcan ve alpere vermekdense Mertana daha cok sans veririm yada 5 üstüne 2-3 de verib Töreyi alirim.

Transfer bitmis olabilir, ama Badur olmaz. Adam Free. Kimi veriyor.

Salak Antepspor Volkan Sen'i istesin.

Almalıydık bu adamı. Gökhan Töre'yi A-LA-MA-YIZ bu kadar net boşuna heveslenmeyin. Bizim yöneticiler Amrabat'ı bekliyor galiba ama Olcan yerli statüsünde oynayacaktı Amrabat yabancı

Yerli kadromuzu geliştirmeliyiz, ne çekiyorsak kalitesiz yerlilerden çekiyoruz diyoruz ama kaliteli yerlileri hep elimizden kaçırıyoruz.Aslında buna kaçırmak denilemez, doğru düzgün bir girişimde bile bulunmuyoruz.Yoksa Alper'i de Olcan'ı da alamayacağımızdan değil.Ne planlıyor yönetim merak ediyorum.Gökhan Töre falansa asıl amaçları, güzel ama şu an için hayalden öte değil.

Eğer Olcan fiyatı için alınmadıysa çok büyük saçmalıktır. 3.5 milyon euro artı bir oyuncuya rahatlıkla bitebilirdi. Demekki biz onun yerine başka oyuncular düşünüyoruz. Kimseyi almassak da bunun anlamı Rieraya bel bağlıyoruz

Üst Alt