Olcan Adın'ın Sözleşmesi Feshedildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olcan Adın'ın Sözleşmesi Feshedildi!

La granadaya gidecekse bari 2-3 bişeyler atsaydılar olcanla %50-%50 paylaşırdık. Ya içimde büyük bir sahtekar yaşatıyorum b.ihtimal

Olcan için Nazifoğlu olumlu konuşuyordu zaten büyük ihtimal anlaşmalı fesihtir Umut ve Tarık karaktersizleri alacaklarını bırakmadan gitmezler onlar için de mecbur maaşının bir kısmını ödeyip kiralama yoluna gideceğiz

Durun bakalım daha henüz belli değil, haber yalan olabilir ki en güçlü ihtimal,

Yada gerçek olabilir, her sözleşmenin çeşitli yükümlülükleri vardır olcan bunlardan birini yerine getirmediyse fesih olabilir.. Tazminat yerine mısır koçanı alır,

Yada gerçek olabilir, çocuk paşa paşa vaktinde antrenmanlarına gelip artık sözleşmesindeki yükümlülükleri neyse yerine getiriyordur ona rağmen fesih ettilerse bu sefer mısırın koçanı dursuna kaçar..

Bunlar hep ihtimal sakin olalım.

Yöneticilerin yerine olsam atatürk sözlerinden oluşan fesih belgesi düzenletir birde foto koyardım kağıdın ara sayfasınada 200 TL ateşlerdim.
images

saçma sapan konuşmayın kafasına göre feshedecek hali yok ya anlaşmışlardır olcan ispanyada.. tarıkla bu şekilde sözleşme feshederler o mantıkta onla yapmayıp olcanla yapmaları anlaştığı anlamına geliyo

Olcan ne kadar kazma da olsa tazminat alacak kadar tarık ve umut gibi karaktersiz ve yobaz değildir genede herşey için teşekkürler kadıköy de attığı gol için 3 kupalı sezon için

Muhtemelen anlaştığı bi kulüp vardır ve o kulüp bonservis ödemek istemiyordur. Maaşı da daha az olur büyük ihtimalle. Bi miktar karşılığı anlaşmışızdır diye düşünüyorum.

Bu sene bilal,sercan ve furkan da da bu yolu izlemiştik. Karşılıklı anlaşıp ayrılmışızdır. Transferdeki Klup-klup ilişkisini iptal etmek için Olcan rahatça diğer takımlarla görüşsün diye. Hatta bu durumda ekstra imza parası da alır olcan. Gitmesi için bir neden daha.

Son düzenleme:
bu ney la gerçekse skandal bir olaydır tek taraflı fesih için bir neden olmalı yoksa tüm parasını alır o zaman neden vereyim a2 de süründürürüm başka kulüpten kazanamasın extra

Durun bakalım daha henüz belli değil, haber yalan olabilir ki en güçlü ihtimal,

Yada gerçek olabilir, her sözleşmenin çeşitli yükümlülükleri vardır olcan bunlardan birini yerine getirmediyse fesih olabilir.. Tazminat yerine mısır koçanı alır,

Yada gerçek olabilir, çocuk paşa paşa vaktinde antrenmanlarına gelip artık sözleşmesindeki yükümlülükleri neyse yerine getiriyordur ona rağmen fesih ettilerse bu sefer mısırın koçanı dursuna kaçar..

Bunlar hep ihtimal sakin olalım.

Hocam TFF 'nin sitede fesih bildirimi var.

Üst Alt