Olcan Adın'ın Sözleşmesi Feshedildi! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olcan Adın'ın Sözleşmesi Feshedildi!

Anlaşmadan feshedilmesi rezalet.Göndermeye çalıştığımız futbolcular arasında tek sorun çıkarmayan isimdi.Yönetici kendi dedi kulüp arıyor diye.Kiralık göndersek en azından ücretinin yarısını karşılayan çıkardı.Şimdi istese tamamını bizden alır.

Inanmiyorum para verilmeden gönderildigine adam enayimi nerden kazanak birdaha okadar para , kimse buna bonservisiz geliyorsun diye imza parasi vermez bu feshih olayinda bile komisiyon yoksa neyim

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Buna sasirana dany ornegini veriyorum. Adamin alacagi yillik 1 milyon euro iken fesih ederek 1.5 milyon euro ceza yedik uzerine adamin zaten bursa ile ilgisi vardi ve oraya gitti. Peki bursa kac lira yillikla anlasti 750 bin euro. Sozlesmesi 1 sene kalmis adamdan sadece 250 bin euro zarar edebilecekken 1.5 milyon euro ceza yedik.

Hepsini gectim bursa ne kadara fesih etti peki sozlesmesini. Sadece 150 bin euroya. 2 sene daha sozlesmesi kalan adama. Bizdeki ucret farki 250 bin olan adami 150 bin euroya fesih etti..

Buyrun size tek bilinmeyenli problem. Cozmesi zor olmamali.

Buna sasirana dany ornegini veriyorum. Adamin alacagi yillik 1 milyon euro iken fesih ederek 1.5 milyon euro ceza yedik uzerine adamin zaten bursa ile ilgisi vardi ve oraya gitti. Peki bursa kac lira yillikla anlasti 750 bin euro. Sozlesmesi 1 sene kalmis adamdan sadece 250 bin euro zarar edebilecekken 1.5 milyon euro ceza yedik.

Hepsini gectim bursa ne kadara fesih etti peki sozlesmesini. Sadece 150 bin euroya. 2 sene daha sozlesmesi kalan adama. Bizdeki ucret farki 250 bin olan adami 150 bin euroya fesih etti..

Buyrun size tek bilinmeyenli problem. Cozmesi zor olmamali.
Dany 500 bin euroya feshedildi

Uyusmazlik.kurulunda.da buyuk sacmalik donuyor. Misal f.terim milandan kovuldugunda tskim bulana kadar maasi takir takir odenmisti. Futbolcular icin de oyle olmali.

Kardesim takim buluyor musun evet. Sen zaten maksimum gelir icin ugrasirsin. Uyusmazlik sonucu 1 sene sonra cikacak o zamama kadar ac kalamayacagina gore bu adamlar illaki takim bulup ayrilacak. Sozlesmesinin kalan miktarini kac yil kaldiysa o kadar cezayi eski kulubu oder

Bitti gitti. Birazcikta kulupleri dusunsunler ya, yazik hic haklari yok neredeyse.

Üst Alt