Olcan’a 2 Milyon Euro - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olcan’a 2 Milyon Euro

Cevap: Olcan’a 2 Milyon Euro

Bitiricilik disinda bence cok iyi bir oyuncu. Bu ligte de zaten cok büyük bir golcü olmana gerek yok, fizigin iyise her türlü is yapiyorsun burda. Mevlüt burda cok iyi is yapar bence.

Ya şu forumda bir çok kişiye göre Burak Yılmaz bu ligin en iyi yerli forveti . Bunların futbol anlayışı ; "o sene kim formda ise o en iyisidir" şeklinde , tamamen analiz ve mantıktan uzak , tabelacı FMci taraftar anlayışıdır .

Burak Yılmaz şu dandik ligde TS'a bu kadar katkı verdiyse , Mevlüt yardırır .

Hayvani savunma yapan,çok iyi defans oyuncularına karşı oynadı bu çocuk yıllarca Fransa Ligue 1'de .

Ancak benim anlayışıma göre ; ben Baros-Elmander ikilisini asla bozmam . Ancak Mevlüt'ün alınmasına da karşı değilim . Oyunun belli zamanlarında , ya da belli stratejisi olan maçlarda , yabancı kontenjanını zaman zaman rahatlatmak için çok rahat kullanılabilir Mevlüt .

Ne kadar saçma bir transfer politikamız var.

Olcan bu takımın formasını giyecek kapasitedemi.

Genç olsa anlayacam ama genç'te değil neden bu kadar peşinden koşuyoruz.

Ne kadar saçma bir transfer politikamız var.

Olcan bu takımın formasını giyecek kapasitedemi.

Genç olsa anlayacam ama genç'te değil neden bu kadar peşinden koşuyoruz.

Son 3 yıldır adam çok iyi işler çıkartıyor son 2 yıldır ise canımızı okuyor.(Gerçi son 2 yılki maçlar normal şartlar altında oynanmasada Olcan bireysel olarak harika işler çıkardı)

Ya şu forumda bir çok kişiye göre Burak Yılmaz bu ligin en iyi yerli forveti . Bunların futbol anlayışı ; "o sene kim formda ise o en iyisidir" şeklinde , tamamen analiz ve mantıktan uzak , tabelacı FMci taraftar anlayışıdır .

Burak Yılmaz şu dandik ligde TS'a bu kadar katkı verdiyse , Mevlüt yardırır .

Hayvani savunma yapan,çok iyi defans oyuncularına karşı oynadı bu çocuk yıllarca Fransa Ligue 1'de .

Ancak benim anlayışıma göre ; ben Baros-Elmander ikilisini asla bozmam . Ancak Mevlüt'ün alınmasına da karşı değilim . Oyunun belli zamanlarında , ya da belli stratejisi olan maçlarda , yabancı kontenjanını zaman zaman rahatlatmak için çok rahat kullanılabilir Mevlüt .

Burak cok abartiliyor gibi. Defans arkasina yaptigi kosular disinda pek bir numarasi yok, onu da ofsayt taktigini az bucuk iyi uygulamasini bilen her defans hatti cok rahat ofsayta düsürüyor. Mesela Avrupa maclarinda Burak bu sene hemen hemen hic sahada yoktu, hep ofsayta düstü. Mevlüt baska ama, cok iyi özellikleri var. Tam bizim lige göre.

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan Gaziantepspor'un başarılı sol kanat oyuncusu Olcan Adın'ın durumu Cuma günü netlik kazanacak.

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Olcan, "Şu anda sadece Bursaspor'la yapacağımız maça konsantre oldum. Maçtan sonra menajerimle bir açıklama yapacağım. Bu açıklamada transferimle ilgili her şeyi kamuoyuyla paylaşacağım. Şu anda herhangi bir şey söylemem ya da yorum yapmam doğru olmaz" dedi.

İki kulüp arasında görüşmeler yoğunlaşarak ilerlerken, Gaziantepspor Teknik Direktörü Abdullah Ercan, "Olcan Gaziantepspor'un futbolcusudur. Transferiyle ilgili kararı yönetim ve kendisi verir. Benim söyleyebileceğim tek şey Olcan'ın şu anda Gaziantepspor'un futbolcusu olduğudur" dedi.

Fenerbahçe altyapısından yetişip, A Takım'da da forma giyen Olcan, daha önce Radyospor'a yaptığı açıklamada, Gaziantepspor'un menfaatleri doğrultusunda gerçekleşecekse yeniden büyük takımlarda oynamak istediğini, bu konuda tercihinin profesyonelce olacağını söylemişti.

Olcan, Gaziantepspor Yönetimi'nin transferine nasıl baktığı konusuna ise hiçbir bilgisinin olmadığını söyledi.

Burak'ın FM diliyle first touch=0. :D Adamın uzun paslarda topu doğru düzgün kontrol edebildiğini göremedim. İyi bir forvet oyuncusunun top kontrolü iyi olmalı.

Devre arası yabancı transferi yapmamalıyız..

2. yarı 4 ocakta başlıyor. 5 ocakta ise transfer dönemi açılıyor. Alınacak yabancı ne zaman gelip takımla kaynaşacak. Lig başlamışda olacak. Takıma uyum sağlayana kadar ligin 20.haftası falan olur. Yabancı transferini bence sezon sonu yapmalıyız. Şimdiden yabancılar araştırılmalı ŞL'ye uygun oyuncular alınmalı.

Renktaş daha önce bir çok yerde yazdım ama bir daha yazayım. Olcan benim kuzenimin hem Balıkesirspor´dan‚ hem liseden‚ hem mahalleden arkadaşı kankası yani. Fenerbahçe´ye transfer olduğunda konuştuğumuzda Olcan fanatik 6s liydi demişti bana. Bu tavırlarının sebebi bu yani. Bu kesin net bilgidir Olcan´ın kankasının ağzından.

Antu'da stres atarken denk geldim.

Şu genç oyuncu transfer etme takıntısını anlamıyorum.Biz hedef takımız, futbolcuyu parlatıp tezgaha koymak değil bizim misyonumuz.Ayrıca her yıl transfer yapıyoruz, kaliteli ve verimli olacak her futbolcuya bu kulübün kapısı açık olmalı.Galatasaray gibi bir takım bir futbolcudan en fazla kaç yıl yüzde yüz verim alabilir? Örnek Ujfalusi; en az iki yıl stoper aramayacağımızı kim inkar edebilir?Çok genç ve tecrübesiz bir stoper yerine onu tercih ederim üstelik alt yapıdan Semih gibi bir yetenek yanında tecrübe kazanıyor.

Sivas'daki Kamil Grosicki'de oldukça iyi bir futbolcu hem de ligi tanıyor değerlendirilebilir...

olcan son 2 senede aperformansına göre alınabilecek en iyi yerli futbolcu..ne katkı verir bilemem

Devre arası yabancı transferi yapmamalıyız..

2. yarı 4 ocakta başlıyor. 5 ocakta ise transfer dönemi açılıyor. Alınacak yabancı ne zaman gelip takımla kaynaşacak. Lig başlamışda olacak. Takıma uyum sağlayana kadar ligin 20.haftası falan olur. Yabancı transferini bence sezon sonu yapmalıyız. Şimdiden yabancılar araştırılmalı ŞL'ye uygun oyuncular alınmalı.

Yabancı forvet alınabilir.

Onun dışında türk oynayan yerlere yabancı almak zaten bizi kontenjan olarak sıkıntıya sokacaktır.

Üst Alt