Olcan’a 2 Milyon Euro - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olcan’a 2 Milyon Euro

Cevap: Olcan’a 2 Milyon Euro

Amrabat

Olcan

Alper Potuk

Umut Bulut

Özgür Çek

Uğur Uçar

İlk etapta kesinlikle alınması gereken oyuncular. Zaten Özgür ve Uğurun bonservisi bile yok. Para ve oyuncu vererek alacağımız 4 oyuncu var.

Eminim Tolouseye Barosu versek O.K derler.

Sonrasında Serdar Aziz ve Taiwo gibi bir yabancı sol bek.

umut buluta cok kufur ederiz.. aman diyim

Iyidir Olcan iyi. Okan gibi vizir vizir kosar orta sahada. Sutlari da iyi, süratli de. Fark yaratacak bir yetenek olmadigini düsünüyorum, ama zaman zaman yararlanacagimizi söyleyebilirim.

Servet+Aydın = Olcan :yenieek:

Servet bence Olcan'dan daha değerli. Senelerce milli takımın stoperliğini yapmış bir oyuncudan bahsediyoruz, Marsilya'ya 8 milyon Euro'ya transfer olurken son anda iptal olmuş bir transfer var daha 2 sene önce. Bence Servet en az 3 milyon Euro eder.

Yanlış anlaşılmasın, oynatalım demiyorum, ama Olcan ile birebir takas bile, biraz ucuz kaçar Servet için.

haciz gelmiş antepe hemen kabul etsinler hacizden kurtulsunlar bize ceza sahası dısından sert sut cekebilecek adamlar lazım olcan da bu işi yapar.

Tam fiyatı işte eğer haber doğruysa tabii neymiş 10milyona alper potukmuş hadi len

2milyon'dan aşağısıda az olur olcan için kabul edelim.

Servet bence Olcan'dan daha değerli. Senelerce milli takımın stoperliğini yapmış bir oyuncudan bahsediyoruz, Marsilya'ya 8 milyon Euro'ya transfer olurken son anda iptal olmuş bir transfer var daha 2 sene önce. Bence Servet en az 3 milyon Euro eder.

Yanlış anlaşılmasın, oynatalım demiyorum, ama Olcan ile birebir takas bile, biraz ucuz kaçar Servet için.

Servet'i 1 milyon Euro'ya satarsak gerçekten oturun kalkın dua edin. Kafa kafaya Olcan Servet takası yapmaz kimse. Olcan'ın geleceği parlak, istikbal vaad ediyor. Servet'in sadece ismi var.

Servet ve milyon euro mu? 2 milyon euro + Servet yerine sadece 2 milyon euro teklif edersek kabul edilme olasılığı daha fazla bence. Futbolculuğunu geçtim, takımı da sabote eden bir adam. Fatih Terim varken sesini çıkaramıyor şimdi. Rijkaard gibi birini bulsa yine ortalığı karıştırmıştı.

Üst Alt