Olcan'ın Transferi Cuma Günü Netlik Kazanacak - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olcan'ın Transferi Cuma Günü Netlik Kazanacak

Cevap: Olcan'ın Transferi Cuma Günü Netlik Kazanacak

Insallah olur. Artik araya F5'de giremez :D Oh iyi oldu ya. Gel Olcanim gel.

angut fenerliler..

''Olcan Adın GS a giderse çok üzülürüm. ''

''Kendisi Galatasaray'lı zaten, teklif gelirse koşarak gider. ''

''Geçen sene bizim maçtaki son dakika golüyle yenilince ağlayan Olcan'ı görünce saygı duymuştum ama bir hafta sonra Trabzona 3-0 yenilirken gülücükler dağıttığını görünce iğrendim.Bize uzak Allah'a yakın olsun.''

''Ben üzülmem,onca futbolcu gördük eski takımına karşı gol atıp saygısından veya üzüntüsünden sevinmeyen bu adamda Fenerbahçeye bir düşmanlık var gibi. ''

civcivler coşmuş.

angut fenerliler..

''Olcan Adın GS a giderse çok üzülürüm. ''

''Kendisi Galatasaray'lı zaten, teklif gelirse koşarak gider. ''

''Geçen sene bizim maçtaki son dakika golüyle yenilince ağlayan Olcan'ı görünce saygı duymuştum ama bir hafta sonra Trabzona 3-0 yenilirken gülücükler dağıttığını görünce iğrendim.Bize uzak Allah'a yakın olsun.''

''Ben üzülmem,onca futbolcu gördük eski takımına karşı gol atıp saygısından veya üzüntüsünden sevinmeyen bu adamda Fenerbahçeye bir düşmanlık var gibi. ''

civcivler coşmuş.

Forumlarında hesabın varsa söyle onlara Karıköyü iyi hazırlasınlar. Bankasya'ya bu mactan önce düseyim falan da demesinler. Kacarı yok yerlestirmeye geliyoruz.

adam sol kanatta gümbür gümbür gidiyo hayvan gibi topa vuruyo emre çolakta böyle bi özellik yok.onun sitili durarak ve ayağa pas zaten emreden sol kanat olmaz zorlamaya gerek yok

sol tarafa olcan ve kazımın yerine gökhan töre.bu takım 2. yarı tutulmaz hacı

aynen ama sorun şu... fatih hoca gökhan töreyi çok istemeliki,parayı basıp alalım ....

koskoca galatasaray deli gibi statadı dolduruyoruz para basıyo resmen tt arena.5 milyon euro verip alamayacakmıyız.o zaman hiç kasmayalım kendimizi şampiyonlar ligi diye

koskoca galatasaray deli gibi statadı dolduruyoruz para basıyo resmen tt arena.5 milyon euro verip alamayacakmıyız.o zaman hiç kasmayalım kendimizi şampiyonlar ligi diye

bencede... hem yerli genç diyolar..yurt dışından diyolar. biz şimdi gökhan töreyi niye düşünmeyek ,niye istemeyek ?

ben artık bu takımda kazımı izlemek istemiyorum arkadaş.bu kadar labali vurdum duymaz bi adam olamaz ya.bu adamın yerinde keita olsaydı kendi evimizde her maç şov yapardık.gelsin artık olcan ve gökhan töre.hem olcan sağ kanatta oynayabiliyo.sağdan gidip sola çekip allah ne verdiyse vuruyo.abartmıyorum topa en iyi vuran türk oyunculardan bi tanesidir olcan ve hasta galatasaraylıdır hacı

ben artık bu takımda kazımı izlemek istemiyorum arkadaş.bu kadar labali vurdum duymaz bi adam olamaz ya.bu adamın yerinde keita olsaydı kendi evimizde her maç şov yapardık.gelsin artık olcan ve gökhan töre.hem olcan sağ kanatta oynayabiliyo.sağdan gidip sola çekip allah ne verdiyse vuruyo.abartmıyorum topa en iyi vuran türk oyunculardan bi tanesidir olcan ve hasta galatasaraylıdır hacı

aynen. gelcek inşallah : )

Üst Alt