GSC Scout - Olimpiu Morutan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout Olimpiu Morutan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Becali kim yaw. Masaya 15m euro koyarsanız konuşuruz demiş🤬

15m euroya satabilirse bi 15m euroda biz verelim bonus

Giovanni Becali, 21 yaşındaki futbolcunun menajeri olmasa da, sahip olduğu çok iyi ilişkiler bağlamında bu transferde arabuluculuk yapmak için Türkler ile iletişime geçtiğini açıkladı.

Eski FIFA ajanı, Galatasaray yetkililerinin birkaç ay önce kendisine Morutan ile ilgili ayrıntıları sorduğunu ve Türk takımının orijinal FCSB orta saha oyuncusunu kiralık olarak getirmeye çalıştığını açıkladı.

"Galatasaray'ı istediğini nereden biliyorsun? Doğru. Birkaç ay önce beni sormak için aradılar. Türkiye'dekilerle çok iyi bir ilişkim vardı. Ama onları aktardım. Benim açımdan öyle. şu anda onlar için soyuttur.

Sana karşı dürüst olacağım Türkiye'deki mali güç birkaç yıl önceki ile aynı değil. Oradaki kulüplerin hepsinin çok büyük borçları var, onları sadece Erdoğan kurtarabilir. Sanırım futbol takımlarının tüm borçları 2 milyar euro'ya gidiyor. Büyük sorunları var ve artık belirli miktarları ödeyemiyorlar.

İki, üç milyon euro ve ardından daha büyük bir miktar kredi planlıyorlar. Gigi'nin ne istediğini çok iyi biliyorum, çocuğun sahip olduğu potansiyeli de biliyorum. Onlara istedikleri gibi çözmenin imkansız olduğunu söyledim. Masaya 15 milyon euro koyarsam, yoksa konuşursun. Tartışacağız ama kimse risk alamaz, özellikle de ödemelerle ilgili büyük sorunlar olduğu için. Giovanni Becali, ProSport'a Galatasaray'ın neler sunabileceğini biliyorum ve Gigi'nin istediğinden çok uzağım.

Sana karşı dürüst olacağım Türkiye'deki mali güç birkaç yıl önceki ile aynı değil. Oradaki kulüplerin hepsinin çok büyük borçları var, onları sadece Erdoğan kurtarabilir. Sanırım futbol takımlarının tüm borçları 2 milyar euro'ya gidiyor. Büyük sorunları var ve artık belirli miktarları ödeyemiyorlar.

Yanlis biliyor. Sadece fenerin 2.7 milyar euro borcu var.

Bu adam iyi yav
Şu rakip savunmacılar karşısındayken topu sola çekip vurmaları felan net çok iyi yani
Hem ceza sahasında hem c.sahası dışından şutlarıyla önemli gol silahı olur

İsmi geçenlerden alamayacağımız tek topçu olur oda istemeyeceğinden değil başkanlarının şişirme bonservis talep etmesinden dolayı yoksa Lindström falan öyle zor adamlar değil bence.

Ama koca bi ama var bu adamlara 4-5 civarı versek sesimi çıkarmam da fazlası riskli olur bence o fiyatları vermemiz için biraz daha kalburüstü bi ligde kendilerini kanıtlamaları gerekir.

İsmi geçenlerden alamayacağımız tek topçu olur oda istemeyeceğinden değil başkanlarının şişirme bonservis talep etmesinden dolayı yoksa Lindström falan öyle zor adamlar değil bence.

Ama koca bi ama var bu adamlara 4-5 civarı versek sesimi çıkarmam da fazlası riskli olur bence o fiyatları vermemiz için biraz daha kalburüstü bi ligde kendilerini kanıtlamaları gerekir.
Her ikisinin sözleşmesi de 2023 de bitiyormuş
Yüksek fiyatlar konuşulması normal
Baksana rtaş Hatay bile beleşe aldığı Boup için 10 m dan aşağı vermem diyor
Sözleşmesi seneye bitecek olmasına rağmen

FCSB'in sahibi Becali: "İndirim yok. Morutan'ı kim isterse 15 milyon Euro üzerinden konuşmalı. Bu fiyatın altında kimseye vermem. Galatasaray, bana somut bir teklifte bulunmadı. Giovanni'ye veya başka birine sordular. Ama Türkler, Parma'nın Dennis Man için yaptığı teklif gibi(13m €) bir teklif göndermediler.Morutan, sabırlı olmalı. Onunla birlikte takım olarak şampiyonluğu kazanmak istiyoruz. Pek çok kişi ona 10 numarayı vermemi söylüyor ama onun da zamanı gelecek. Tanase hala takımda"

FCSB'in sahibi Becali: "İndirim yok. Morutan'ı kim isterse 15 milyon Euro üzerinden konuşmalı. Bu fiyatın altında kimseye vermem. Galatasaray, bana somut bir teklifte bulunmadı. Giovanni'ye veya başka birine sordular. Ama Türkler, Parma'nın Dennis Man için yaptığı teklif gibi(13m €) bir teklif göndermediler.Morutan, sabırlı olmalı. Onunla birlikte takım olarak şampiyonluğu kazanmak istiyoruz. Pek çok kişi ona 10 numarayı vermemi söylüyor ama onun da zamanı gelecek. Tanase hala takımda"
🤬

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt