Ölümden Dönme Anılarınız | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ölümden Dönme Anılarınız

Maç yokluğunda yeni bir konu açmak istedim. 5 sene öncesinde bir halısaha maçından sonra öğrenci yurduma dönmüştüm. Karnım çok açtı, yemek saatine yarım saat var diye önce duşumu alıp sonra yiyeyim diye düşündüm. Yurdun sıcak suyu da buhar banyosu gibiydi. Banyo o kadar sıcak olmuş ki benim o açlıkla beraber tansiyon düştü. Başım felaket dönüyordu en son yere çöktüğümü hatırlıyorum ama sonrasında kalkmışım galiba. Uyandığımda ortalık kan gölüydü su giderine kadar kan yolu olmuş. Kafamı artık nereye çarptıysam kanıyor. Uyanamasaydım diğer tarafa çoktan gitmiştim. Banyonun kapı kilitli oda arkadaşım da kulaklıkla müzik dinliyormuş. Banyodan yarı çıplak bi çıktım arkadaşım da şaşırdı. Hemen hastanenin aciline gittik 5 tane dikiş atıldı bu da böyle bir anımdır.

1702759646773.png1702759674636.png

Benim değil de arkadaşların başından geçti.. Kız arkadaşımı ODTÜ durağına bırakmıştım Milli kutuphanenin orda otobüs bekliyorz.. biz de bahceli 1de oturuyorz.. Hava buz gibi öyle bir sıkıstım ki altıma iseyecegim..Neyse otobüs geldi sonunda ben iseyecegim diye koşarak eve gittim ama bildiğin deparla .. ev giriş kat baktım bizim camlardan duman cikiyor .. 2 arkadaşım evde memleketten gelen lahana sarmasıni ocağa koymuş koltukta yanyana otururken uyuya kalmışlar ama bir görün resmen sarmaş dolaş .. Neyse bunların kafa sersem tamamen hemen ocağı kapatıp bunları dışarı attım..Belki 10-15 dk geç gelsem gay damgasiyla oleceklerdi

3 yaşındayken Cam masanin altinda oynuyormuşum sonra ayaklarimla ben bu maşanın camini kaldiririm diye geçmiş aklimdan odada kimse yokmuş tak kocaman cam masa kirilmis başımın üstüne dökülmüş camlar ama bir kaç çizik dışında bir şey olmamış.

Daha tehlikelisi okulla yüzme dersi varmış son 10-20 dakika ögrenciler kendi başına göre yüzebiliyordu yaş 8-9 fln her neyse suya giren bir merdiven vardı bende „bu merdivenin altından dalıp öbür tarafından çıkarım diyerek dalmisim ama öbür taraf kafesle kapalı olduğu için diğer tarafdan çıkmak mümkün değilmiş. Panik oldum bir yerden tutundum tutulduğum yer de baya keskin olduğu için baş parmagin kopma noktasına gelmiş son anda kurtuldum kendi başıma ama her yer kan olmuştu.

3 yaşındayken Cam masanin altinda oynuyormuşum sonra ayaklarimla ben bu maşanın camini kaldiririm diye geçmiş aklimdan odada kimse yokmuş tak kocaman cam masa kirilmis başımın üstüne dökülmüş camlar ama bir kaç çizik dışında bir şey olmamış.

Daha tehlikelisi okulla yüzme dersi varmış son 10-20 dakika ögrenciler kendi başına göre yüzebiliyordu yaş 8-9 fln her neyse suya giren bir merdiven vardı bende „bu merdivenin altından dalıp öbür tarafından çıkarım diyerek dalmisim ama öbür taraf kafesle kapalı olduğu için diğer tarafdan çıkmak mümkün değilmiş. Panik oldum bir yerden tutundum tutulduğum yer de baya keskin olduğu için baş parmagin kopma noktasına gelmiş son anda kurtuldum kendi başıma ama her yer kan olmuştu.
Bu cam mevzusu kritik.bende bi kere cam kırmıştım,kolumda hala izi duruyor.en ilginç okuduğum sey rahmetli cenk korayin oglu bi barda kavga mı ne etmiş arkadaslari ile ,cocugu hirpalamislar.eve gitmiş,babası da kavga mı ettin diyince çocuk sinirlenmiş bi an, o hincla kapının camina vurmus cocuk,cam kirilmis ve çocuğun üstüne düşmüş atardamar kesilmiş boynundaki ve ölmüş 19 yaşında.camdan ve bicaktan uzak durun

Geçmiş olsun kemalim.

Yazis biçimin Yusuf sarı röportajini andirdi

Lisede staj gördüğüm yerde askere gidene kadar çalışmıştım. Bizim servis güzergahında servise ilk ben biniyorum. Servisçi ile anlaştığımız için her gün servise erken binip çay ocağında kahvaltı yapıyoruz. Bir gün halsizlik vs derken abi ben bugün gelmeyeyim iştahım yok dedim. Başladım servisin içinde beklemeye. Sıkıldım biraz hava almaya çıkayım dedim. Sonrasında hemen arkamda bir ses duydum. Alkollü angutun teki bizim servisin arka sol tarafına vurduktan sonra bariyerlere takla atarak girdi. Servisin sağ kısmına vuracak olsa ben kesin nalları dikmiştim. Çünkü o anda tam olarak servisin arka sağ kısmının hizasında arkam servise dönük şekilde bekliyordum. Yüreğim ağzıma gelmişti. Esmer tenli olan ben bembeyaz kesilmişim. :asd: Servisçi minibüs yerine direkt benim yanıma gelmişti. Bembeyaz olmuşsun iyi misin vs diye.

Geçen sene köyden anayola çıkarken otobüsün yavaş olduğunu ve mesafenin fazla olduğunu düşünüp tek şeritli gidiş yoluna atladım. Ben son gaz bastım, arkada çocukları taşıyan servis şoförü var gücüyle frene abandı, ucu ucuna kurtardık. Adam romanyalı veya polonyalıydı, beni arabadan indirip dövmeye çalıştı. Sonra polis çağrıldı, 70lik yolda en az 105-110 gidiyordu. Kaza veya hasara yol açmadığım için bmw ile gelen sivil polislere cebimdeki nakit paranın tamamı olan 40 euroyu ceza olarak ödedim ve aşırı terleme ve tansiyonla dönüş yoluna koyuldum. Az uykuyla uzun yola gittim (3.5 saat tek gidiş). işi bitirdikten sonra nasıl olduysa dönüşte böyle bir hata yaptım. Şimdi bir yola girmeden hep bekliyorum...

Maç yokluğunda yeni bir konu açmak istedim. 5 sene öncesinde bir halısaha maçından sonra öğrenci yurduma dönmüştüm. Karnım çok açtı, yemek saatine yarım saat var diye önce duşumu alıp sonra yiyeyim diye düşündüm. Yurdun sıcak suyu da buhar banyosu gibiydi. Banyo o kadar sıcak olmuş ki benim o açlıkla beraber tansiyon düştü. Başım felaket dönüyordu en son yere çöktüğümü hatırlıyorum ama sonrasında kalkmışım galiba. Uyandığımda ortalık kan gölüydü su giderine kadar kan yolu olmuş. Kafamı artık nereye çarptıysam kanıyor. Uyanamasaydım diğer tarafa çoktan gitmiştim. Banyonun kapı kilitli oda arkadaşım da kulaklıkla müzik dinliyormuş. Banyodan yarı çıplak bi çıktım arkadaşım da şaşırdı. Hemen hastanenin aciline gittik 5 tane dikiş atıldı bu da böyle bir anımdır.

Ekli dosyayı görüntüle 228383Ekli dosyayı görüntüle 228384
Cuğara.emoji

Üst Alt