# Omar Abdulrahman | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Omar Abdulrahman

Çok övuyolar bu elemanı ,videolarda da gayet iyi ama Avrupada top oynamak başka bi boyut..Aslında Katar,Emirlikler gibi ülkelere açılmak için bi fırsat olabilir adamlar 50ser forma alsa yine de koymaz,akıyor petrol.Japonya,Kore filan bunların treni çoktan kaçtı.

Hüseyin Altuğ Taş ya da Seçkin Doğan'dan iyi mi değil mi bi izlesin scoutlar ama önce bizim A2deki elemanları da izleseler iyi olur. Bu arada bruma, ontivero ve hajroviç ile de kıyaslanması gerek tabi.

Öte yandan zekası ve saha görüşü futbolcu ortalamasının üstünde gibi duruyor.

22 yasindaki bir oyuncunun kalburustu takimlarda bile forma giymemesi ciddi bir soru isareti.

Fark yaratmayacaksa gelmesin ki yaratacagini sanmiyorum. Ceyhun yerine birini ariyorsak Tolga Cigerci bicilmis kaftan.

Uruguay maçından video vardı az önce izledim şimdi bulamıyorum. Epeyi iyi gibi duruyor renktaş. City, Arsenal, Liverpool ve bizi yazmış Mirror.

Valla bir maçını seyretmek lazım renktaş, adamda joga bonito yeteneği var o belli ama saha içinde nasıldır, taktiksel olarak, takım oyuncusu olarak seviyesi nedir o da önemli.

22 yasindaki bir oyuncunun kalburustu takimlarda bile forma giymemesi ciddi bir soru isareti.

Fark yaratmayacaksa gelmesin ki yaratacagini sanmiyorum. Ceyhun yerine birini ariyorsak Tolga Cigerci bicilmis kaftan.

Hocam Omar Abdulrahman Ceyhun'la aynı mevkide oynamıyorki kanatlarda ve forvet arkasında oynuyor.

Zamanında bende açmıştım konusunu pek rağbet edilmemişti hatta hiç edilmemişti :D

Omar Abdulrahman | Transfer Forumu, Transfer Haberleri, Galatasaray Forumu

ama iyi oyuncudur olimpiyatlarda bütün uae maçlarını izledim gerçekten çok iyi performans göstermişti özellikle uruguay maçında.

şu videoda uruguay maçındaki performansından kesitler mevcut.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=YvRDvMS_Zoo[/media]

Valla bir maçını seyretmek lazım renktaş, adamda joga bonito yeteneği var o belli ama saha içinde nasıldır, taktiksel olarak, takım oyuncusu olarak seviyesi nedir o da önemli.

Aynen bir iki maçını bulup izlesek daha sağlıklı yorumlar yapabiliriz. Şuan videodan anladığım standart üzeri pas kabiliyeti var. oyun görüşü epeyi iyi. Hızlı, teknik. işte bunları maç içerisinde nasıl kullanıyor onu görmek lazım. Eğer videoda ki gibi standart üzeriyse maç içinde de Mancininin hayır diyeceğini sanmıyorum çünkü stoperlere bile top şişirmeyin pasla çıkın diyen bir hoca bu elemana hayır demez

Hocam Omar Abdulrahman Ceyhun'la aynı mevkide oynamıyorki kanatlarda ve forvet arkasında oynuyor.

Zamanında bende açmıştım konusunu pek rağbet edilmemişti hatta hiç edilmemişti :D

Omar Abdulrahman | Transfer Forumu, Transfer Haberleri, Galatasaray Forumu

ama iyi oyuncudur olimpiyatlarda bütün uae maçlarını izledim gerçekten çok iyi performans göstermişti özellikle uruguay maçında.

şu videoda uruguay maçındaki performansından kesitler mevcut.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=YvRDvMS_Zoo[/media]

Yetege sahip olabilir fakat bu kadar ovulen bir oyuncunun hic olmazsa sagda solda kiralik olarak gonderilmemesine pek anlam veremedim. Hic izlemedim ama 22 yasinda ve artik treni kaciriyor.

Dortmund, Schalke Fener ve simdi bizimle anilmasi, Omar'in menajerinin iyi calistigina dair ip ucu veriyor..

Ayni seyi Lucas icinde dusunuyorum, teklif edildi ve ciktigi antremanlarda begenildi.

Belki Omar icin de aynj yol izlenilecek..

Belki de ben yaniliyorumdur, dediginiz gibi cok kaliteli olabilir. Sadece 2 senedir farkli takimlarla anilmasi ve 22 yasina gelmesine ragmen kalburustu takima transfer olmamasi beni kuskulandiriyor.

H.Sas bile florya'nin menajerlerin istilasina ugradigini belirtmisti.

Aynen bir iki maçını bulup izlesek daha sağlıklı yorumlar yapabiliriz. Şuan videodan anladığım standart üzeri pas kabiliyeti var. oyun görüşü epeyi iyi. Hızlı, teknik. işte bunları maç içerisinde nasıl kullanıyor onu görmek lazım. Eğer videoda ki gibi standart üzeriyse maç içinde de Mancininin hayır diyeceğini sanmıyorum çünkü stoperlere bile top şişirmeyin pasla çıkın diyen bir hoca bu elemana hayır demez

Özellikle şu üçgen kurup paslaştıkları bölüme hayran kaldım, bizde onu yapabilecek adam pek yok. Dar alanda da iş yapabiliyor gibi bir görüntüsü var ama dediğimiz gibi komple bir maçı seyretmek lazım. Keita veya Quaresma tarzı biriyse o zaman gerek yok, ama takım oyununa uyumluysa o zaman gayet iyi bir yatırım olabilir.

Görende adam 28-30 yaşında sanacak öyle bir muhabbet geçiyor.Yahu adam daha 22 yaşında.Hiç izlemedim ama videodan bile olsa adam gayet klas.Güney Amerikalı veya Avrupa'nın X(Örn:Hollanda) ülkesi olsa yere göğe sırdırılmaz.

Üst Alt