Ömer Bayram: "Maalesef dün akşam yaptığım bir hata sonucu takımıma bir penaltı kaybı yaşattım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ömer Bayram: "Maalesef dün akşam yaptığım bir hata sonucu takımıma bir penaltı kaybı yaşattım"

1645548794609.png

Ömer Bayram: "Hepimiz hayatta, elimizde olmadan istemediğimiz hatalar yapabiliriz. Bu hatalar bazen hem kendimizin hem de başka insanların üzülmesine sebep olabilir. İstemediğimiz sonuçlar ortaya çıktığında ise asıl görevimiz o hatayı telafi etmek için çaba göstermektir."

Ömer Bayram: "Futbol da tıpkı hayat gibi sürprizlerle dolu aynı zamanda da hatalara çok açık bir oyun. Üzülerek dile getiriyorum ama maalesef ben de dün akşam oynadığımız oyunda, yaptığım bir hata sonucu takımıma bir penaltı kaybı yaşattım."

Ömer Bayram: "Takım arkadaşlarımın gösterdiği çaba ve muhteşem özveri ile bu hatayı telafi etmeyi başarabildik. Bizler Galatasaraylıyız, biz Galatasaray'ız.. Şanlı taraftarımızın desteğiyle kocaman bir aileyiz. Tarihimizde olağanüstü bir gurur ve eşsiz başarılar var."

Ömer Bayram: "Bu büyük camianın kaptanlarından biri olabilmenin verdiği muhteşem gurur ve getirdiği büyük sorumluluğu da göz önüne alarak şunu söyleyebilirim ki şu anın aksine, yeniden Galatasaray’a yakışır bir duruma gelebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız."

Ömer Bayram: "Tüm kalbimle ve azmimle söylüyorum, güzel günlerimiz çok yakında..."

Bu adam çıkabileceği maksimum kapasiteye çıktı
Kendince iyi oynadığı dönemde bile Galatasaray seviyesinde bir futbolcu olamadı
Klasik olacak ama gerçekten Anadolu topçusu

Üst Alt