Ömer Bayram: "Maalesef dün akşam yaptığım bir hata sonucu takımıma bir penaltı kaybı yaşattım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ömer Bayram: "Maalesef dün akşam yaptığım bir hata sonucu takımıma bir penaltı kaybı yaşattım"

Suc bunda degil ki. Buna bu kadar sabredip oynatan eski ve yeni hocamizda.

Ek olarak kaptanlik mevzusunda en sinir oldugum sey, takimin kaptani sahada yoksa yerine takimda kim en uzun süredir yer aliyorsa onun kaptan yapilmasidir. Bir takimda uzun süredir oynamak bir oyuncunun kaptan vasfi oldugu anlamina gelmez, kaptan dedigin adam takimi sahada sahiplenen ve takimini yeri geldi mi koruyan futbolcudur.

Son senelerde Galatasaray degerleri birer birer yok oluyor. Takimin ikinci kaptani Arda... Ücüncü kaptani ise Ömer Bayram... Daha kötüsünü de gördük kaptanlik bandini koluna geciren Feghouli ve Belhanda'yi da gördü bu gözler...

Şu adamı illa oynatacaksak da sol iç olarak üçlü orta saha alternatifi dışında bir yerde oynatmamak gerektiğini direkt olarak tecrübe etmemize rağmen, önce Terim sonra da Torrent neden anlamamış taklidi yapıyor ben de onu anlayamıyorum.

Kaldı ki kendisi sol iç de değildi ama adamın sol iç olduğunu 27 yaşında herkese gösteren hoca buna rağmen sol bek alternatifi olarak kullandı sonra yine.

penaltı kaybı ne lan? dün maçı izlerken taylan'la, ömer'in şu takımda oynadığını görmek küme düşmekten daha rezil diye düşündüm.

Üst Alt