Ömer Çatkıç: "Galatasaray'ın böyle maç kazanması çok zor" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ömer Çatkıç: "Galatasaray'ın böyle maç kazanması çok zor"

terimmmm2323237.jpg
riko da mı fos çıkacak diyorsun yani :(

Benim anlamadığım nokta Selçuk çıkınca ileri çıkışlar azalmış gibi her yerde yorum yapılıyor da , dün Selçuk sadece Eren'e bir uzun pas attı onu da Eren müthiş kontrolü ile tutamadı; yani bu adam zaten ileri oynamıyor ki. Jong girdikten sonra 2-3 top dışında basit de olsa ileriye attı topları ve Selçuk'un yaptığı ters kanada top atma işini de gayet güzel yaptı 2 kere . Yani neden ezbere konuşur bu yorumcular anlamıyorum , gerçi hepsinin eğitim seviyesi belli de neyse .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu Omer kariyerinin son yillarinda -Ali Sami Yen zamanlari- ne kufur yerdi bizden, ne guzel gunlerdi onlar.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Söylediklerinde haklı olsa da futboldan çakan ortalama bir forum üyesinin söyleyebileceği şeyleri söylemiş, konu açmaya gerek var mıydı bilemiyorum.

Bu adamla ilgili aklımda kalan tek şey, kafasına mı artık ensesine mi ne tam böyle zaman geçirirken birisi çaatt diye kar topunu yapıştırmıştı, bir şeyler olmuştu. :)

Yorumuymuş, bilmem neymiş ... hikayeee

futboldan anlamayip yorum yapiyorlar.
zaten skoru bulmusuz anti futbol oynayan takima karsi ilk dakikalarda golü atmisiz.
sorun onu korumakta. kayseri nekadar futbol oynadida golü buldu ?
2 dakika geriye yaslandik golü yedik asil sorun burda.
savunma yapamiyoruz buda orta sahada basliyor.
sert topu kesebilien orta sahamiz yok, bunu de jong belki ilerleyen haftalarda yapabilir.
ikincisi stoperler zaten kütük duran toplar hep tehlikeli.
basimizda sabri var adamlar pozisyona giremeden yaptigi hatadan dolay posizyon buldular.
hic bir zorluk yokken gidip orda topu rakipe carptiriyor sonra korner duran top gol.
kayseri futbol adina hic birsey yapmadi ama biz savunma yapmasini bilmiyoruz gecen
seneden beri burda birsey degismedi o yüzden serdarin gelmesine sevinmistim
ama oda sakatliklarla bogusuyor. birde de jong bu isi götüremese gelecek sezona yine bir önlibero
bakacagiz.

Okudum ve ona ne. Tolga ve de jong ayrıca okadar dediği gibi çakalı futbolcular değil. Yeterince iyi dikine de oynaya biliyorlar ama maçı da biraz izlemek gerekirdi tabiki.

Millet g..tuyle mac izliyor Hacim. De Jong 45 dk'da Selcuk'tan daha dikine oynamistir. Tolga zaten hem hucum hemde defansif olarak Selcuk'tan cok onde

Ya art niyet yada bunlar futbolu gozleriyle izlemiyorlar

Millet g..tuyle mac izliyor Hacim. De Jong 45 dk'da Selcuk'tan daha dikine oynamistir. Tolga zaten hem hucum hemde defansif olarak Selcuk'tan cok onde

Ya art niyet yada bunlar futbolu gozleriyle izlemiyorlar

Konuyu açan Selçuk ile çok yakın ilişkisi olduğunu tahmin ediyorum zaten onu bir kenara itelim.
Bu kel kafada futbolu çirkef tarafını biliyordur sadece. Ciddiye yine alamam.

Ortadaki 2 oyuncudan birinin ofansif özelliklerinin yüksek olması şart. Adam yanlış birşey dememiş.

Tolga ve Jong defansif özellikleri yüksek oyuncular. Josue orada yaratıcı olabilir hücum adına

Adam gayet güzel yorumlar yapmış

Tabi içeriğe bakmak aklınıza gelmez

Tolga'ya durağan demiş yahu adam. Kafasındaki ezberle konuşmuş. Ligin en dinamik 2-3 oyuncusundan bir tanesi.
De Jong'u da Moldonado gibi anlatmış, yavaşş derler. 3-5 hafta bekleyin... Adamın hakkındaki yorumlar nasıl değişecek hep birlikte görücez. Kendisi ve dikine pas oyunu sayesinde Tolga bir level daha atlayacak. Dinamizmini kullanmamızı en iyi sağlayacak adam olacak.

Hayır bi Lass değil kabul ama bu adam da senelerdir izlediğimiz De Jong. Galatasaray'ın da ligin de kalitesinin fersah fersah üzerinde.

Bana göre Riekerink'in hamlesi fazlasıyla doğruydu.
Hiç bir şey yapmayan Yasin'i çıkardı, oyun kurucu özelliği de olan ve geçen hafta 2 golde asistin asistini yapan yaratıcı pası veren Josue'yi oyuna aldı. Yaratıcılık sorununu çözmek için benim de devre arasında aklıma gelen şey buydu. Fakat keşke Josue Engin Baytar, Okan Buruk, Emre Çolak örneklerinde olduğu gibi bol bol orta sahaya deplase olsaydı. O işi beceremedi henüz.

Selçuk zaten hayalet gibi oynuyor... Bence 10 kişi de başlasak olur maçlara. Değil Galatasaray'ın orta sahada Türkiye'nin en durağan oyuncusu.

Dünkü maç skor yorumcuları için, skor taraftarı için güzel turnusol kağadı işlevi gördü.

Durağanmış...
Ne pis memleketiz yahu. Bütün medya Selçuk yalakası, bütün medya Terim yalakası.

Tolga De jong orta sahasi gayet iyi bir orta saha. Sikinti Sneijderin rezil oynamasi + beklerimiz cok zayif. Carole aslinda iyi oyuncu ama cok kotu oynadi.

Üst Alt