# Ömer Erdoğan - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geçen sezon kadrosu hiç fena değildi ve başarılı olunca açıkçası çok ta tdlik bir durum yok diyordum, ancak bu sene kurulan kadro ve transferler cidden alt lig seviyesinde ve buna rağmen eldeki kadroya göre ne oynamak gerekiyorsa onu oynatıyor. Hatay'ın pas takımı olamayacağını gayet iyi çözerek, geçiş hücumları ile sonuç alabiliyor. Ben bu kadro ile küme düşmeme mücadelesi verir diyordum ama şu ana kadar saygıyı sonuna kadar hakeden bir performans gösteriyor Ömer Erdoğan, respect demekten başka bir şey de gelmiyor elden.

Oyuncularını oynatmak istediği oyuna ikna ediyor ve oyuncular da bundan çok memnun. Keyif alıyorlar ve zaten olayın %50sini kafadan doğru yapıyorlar. Gerisi dinamiklere kalıyor, sakatlıklar, maç içi kartlar vs.
Sivas da biraz böyle.

Bu adami geçen sene sergen madara etti daha kötü ne olabilir ki. Bu hayatta Galatasaray seviyesine çıkamayacak kariyerinde.

Karşısında, en büyük özelliği 3 tane ağır ama hava hakimiyeti stoper, bir tane de yine ağır ama hava hakimiyetli 6 numara ile oynayıp, geleni gideni şişirerek savunma yapan bir takım var ancak, ilk yarı orta bombardımanı yaptı takımı. Tabi sonuç 0 tehlike. Büyük hoca imiş gerçekten.

Ömer Erdoğan: "Fenerbahçe'nin savunması muhteşem oynadı, tebrik ediyorum. Bize pozisyon vermediler."

oynatamadım demiyor da :crushed::crushed:

Üst Alt