# Ömer Erdoğan - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş: "Ömer Hoca ve ekibi parayı, şöhreti değil; kaliteyi seçti."

Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş: "Ömer Hoca'nın Hatayspor'dan sonraki adresi milli takımdır. Onu ve ekibini hiçbir yere bırakmayacağız."

Kendisi bana göre gelişmeye en açık teknik direktör gibi. Ciddi beğeniyorum kendisini ve en önemli oyuncuları gitse bile yine takımının aynı seviyede falan tutması çok büyük iş. Çağdaş mesela önemli adamları gidince patatese bağladı. Bu yüzden de büyük saygı duyuyorum kendisine. Terim sonrası yerli bir teknik adam düşünürlese düşündüğüm 2 teknik adamdan biri. Tuğberk Tanrıvermiş ve Ömer Erdoğan bunlar 2 Türk aday. Tabi bence iyi bir yabancı olmalı Terim sonrası ama iyi yabancı getiremezsek Vitor tarzı birini getireceğime bu ikiliden birine giderdim. Fener yerinde olsaydım Ömer'İ getirmiştim mesela şimdiye.

hem ilhan palut, hem ömer erdoğan'ın en büyük eksiği fazla mütevazi olmaları. Bu ülkede iş yapmaz bu karakter

bak emre'ye inanılmaz bir medya lobisi var. Ballandıra ballandıra anlatıyorlar her yerde. Daha 3 maç oynadı altı üstü

anadolu takımında iş yaparlar ama büyük takım veya milli takım çalıştırmak istiyorlarsa mutlaka medya iletişimi konusunda destek almaları lazım

Kendisi bana göre gelişmeye en açık teknik direktör gibi. Ciddi beğeniyorum kendisini ve en önemli oyuncuları gitse bile yine takımının aynı seviyede falan tutması çok büyük iş. Çağdaş mesela önemli adamları gidince patatese bağladı. Bu yüzden de büyük saygı duyuyorum kendisine. Terim sonrası yerli bir teknik adam düşünürlese düşündüğüm 2 teknik adamdan biri. Tuğberk Tanrıvermiş ve Ömer Erdoğan bunlar 2 Türk aday. Tabi bence iyi bir yabancı olmalı Terim sonrası ama iyi yabancı getiremezsek Vitor tarzı birini getireceğime bu ikiliden birine giderdim. Fener yerinde olsaydım Ömer'İ getirmiştim mesela şimdiye.

Neden Tugberk ?

Üst Alt