Ömer Toprak: "Çok sevinçliyim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ömer Toprak: "Çok sevinçliyim"

omer-toprak-tan-ilk-aciklama-yasananlar--7741355.Jpeg

Ay-yıldızlı formaya kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Bayer Leverkusen'in kaptanı, "Sanki milli formayı ilk kez giyecek gibi heyecanlı ve sevinçliyim. Artık yeni bir sayfa açıyorum" dedi.

Bundesliga ekibi Bayer Leverkusen'in yıldızı Ömer Toprak, 758 gün sonra Milli Takım'dan yeniden davet aldı. Seyahat öncesi oldukça heyecanlı olduğunu ifade eden Ömer, "Sadece çok sevinçliyim. İlk kez davet edilmiş kadar heyecanlıyım. Benim için büyük bir sürpriz oldu" dedi. En son 9 Ekim 2014 tarihinde deplasmanda oynanan İzlanda maçında ay-yıldızlı formayı giyen Ömer Toprak, Borussia Dortmund galibiyeti sonrası Sabah'ın sorularını yanıtladı: "Yaşananlar geçmişte kaldı. Tek düşüncem Milli Takım kampına katılarak yine arkadaşlarım ile bütünleşmek. İki yılı aşkın bir süredir ay-yıldızlı formadan ayrı kalmak benim için kolay olmadı. Umarım yaşanan olumsuzlukları unutup yeni bir sayfa açarım."

23 MAÇTA OYNADI

A Milli Takım formasını ilk olarak 15 Kasım 2011'de Hırvatistan'a karşı giyen Ömer Toprak, toplamda 23 kez ayyıldızlı forma ile sahaya çıkarken, iki gol attı. Ömer, 29 Şubat 2012'de Slovakya, 29 Mayıs 2012'de ise Bulgaristan ağlarını havalandırdı.

NE OLMUŞTU?

Gökhan Töre'nin bir kız meselesi nedeniyle Hakan Çalhanoğlu ile Ömer Toprak'ın odasına girip olay çıkarması, Gökhan'ın bir arkadaşının silah çekmesi sonrası kriz yaşanmıştı. O dönem saklanan olay sonrası Gökhan Töre bir yıl kadroya alınmadı. Gökhan'ın tekrar davet alması sonrası Hakan, olayları doğrulamış ancak sorunun çözüldüğünü söylemişti. Ömer ise Gökhan varken Milli Takım'a gelmek istemediğini ifade etmişti.

Chedjou tarzı bir bomba patlatmasını bekliyorum şu iki maçtan birinde

Ömer 3 senedir Almanyanin en iyi 5 Stoperlerin birisidir. Bu sene aslinda 24 mio euroya yakin Dortmunda gidicekti. Leverkusen 30 isteyince, seneye Opsyonunu cekip alacaklar (15 mio). Leverkusen simdiden hazirlik olmak icin Dragovici yedegi olarak aldilar

Ömer-Hakan ikilisi olur stoperde . Ömer-Söyüncü ise daha cok heyecan getirir

Ömer Toprak son 2 yıldır çok iyi geliştirdi kendisini gerçekten. Geçen sezon sezon Bayern maçı efsaneydi bu arada

çok salak bir adam bu adam leverkusen gibi bir takımda nasıl oynuyor çözemiyorum gerçektende.

Ömer 3 senedir Almanyanin en iyi 5 Stoperlerin birisidir. Bu sene aslinda 24 mio euroya yakin Dortmunda gidicekti. Leverkusen 30 isteyince, seneye Opsyonunu cekip alacaklar (15 mio). Leverkusen simdiden hazirlik olmak icin Dragovici yedegi olarak aldilar

Ömer-Hakan ikilisi olur stoperde . Ömer-Söyüncü ise daha cok heyecan getirir

oku bi istersen yeniden.

Omer Toprak - Bayer 4 Leverkusen - 1. Bundesliga: alle Spielerstatistiken, News und alle personlichen Informationen - kicker 15/16 istatistikleri

1. Bundesliga: Topspieler nach kicker-Noten in der Saison 214/15 - kicker 14/15 Istatistikleri (stranzl ve Alabayi saymam pek 19 mac yapmislar)
Omer Toprak - Bayer 4 Leverkusen - 1. Bundesliga: alle Spielerstatistiken, News und alle personlichen Informationen - kicker

1. Bundesliga: Topspieler nach kicker-Noten in der Saison 213/14 - kicker 13/14 sezonu 2.Sirada

Ömer Topraka kötü demek pek Futbol bilgisi olan birisi demez. Yada Leverkusenda izlemeden atiyorsun. Tabi chedjouya iyi diyen birisinden baska birsey beklemek zor

oku bi istersen yeniden.

Omer Toprak - Bayer 4 Leverkusen - 1. Bundesliga: alle Spielerstatistiken, News und alle personlichen Informationen - kicker 15/16 istatistikleri

1. Bundesliga: Topspieler nach kicker-Noten in der Saison 214/15 - kicker 14/15 Istatistikleri (stranzl ve Alabayi saymam pek 19 mac yapmislar)
Omer Toprak - Bayer 4 Leverkusen - 1. Bundesliga: alle Spielerstatistiken, News und alle personlichen Informationen - kicker

1. Bundesliga: Topspieler nach kicker-Noten in der Saison 213/14 - kicker 13/14 sezonu 2.Sirada

Ömer Topraka kötü demek pek Futbol bilgisi olan birisi demez. Yada Leverkusenda izlemeden atiyorsun. Tabi chedjouya iyi diyen birisinden baska birsey beklemek zor

Çok maçını izledim ve beğenmedim şu forumda istatisktik paylaşıp olayı matematik problemi haline getirmeyin futbol çok açık ortadadır selçukta mesafe olarak tolgaya yakın mesafede koşuyor peki oyuna katkı?

Özellikle milli takım maçlarında hakan baltadan hallice bir adam oldu benim için hep.

Çok maçını izledim ve beğenmedim şu forumda istatisktik paylaşıp olayı matematik problemi haline getirmeyin futbol çok açık ortadadır selçukta mesafe olarak tolgaya yakın mesafede koşuyor peki oyuna katkı?

Özellikle milli takım maçlarında hakan baltadan hallice bir adam oldu benim için hep.
Yok artık hala chedjou yu beğeniyormusun serkan reys?

chedi ben hiç bir zaman yeterli görmedim beğenmedim ama hakanda onun üzerinde bir adam değil ömer topraktan konuşuyoduk ozan ne ara konu ched hakan mevzusuna geldi :D
Musap bey size bu konudan dem vurmuşta ordan şeyettin :D ömerin gelişim durumunu bilmiyorum ancak benimde pek beğendiğim bir stoper değildi eskiden, chedjou gibi saatli bombaydı şuan nasıl bilmiyorum tabi

Hiç begenmem kendisini, dün iyi degildi.

Burda vasat oldugunu anlatirken bana Dortmund fln istiyordu, ne anlatiyon diyenler nerde acaba..

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Son düzenleme:
Üst Alt