Ömer Toprak: "Çok sevinçliyim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ömer Toprak: "Çok sevinçliyim"

Hiç begenmem kendisini, dün iyi degildi.

Burda vasat oldugunu anlatirken bana Dortmund fln istiyordu, ne anlatiyon diyenler nerde acaba..

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

bu hala hangi yüzle bilmişlik taslıyo daha geçen rezil etmedinizmi bunu chedjou konusunda

ömer bencede çok iyi stoper değil ama chedjou trilyon tane hata yapınca yanındakiler kötü,kademesine girilmedi,takım defansı iyi değil,saçının kenarına attığı çizik etkiledi,forması bol geldi vs vs diye zırvalarken ömerin yaptığı hatadan sonra ömere vasat demen bizi yine güldürdü slmaslf

bu hala hangi yüzle bilmişlik taslıyo daha geçen rezil etmedinizmi bunu chedjou konusunda

ömer bencede çok iyi stoper değil ama chedjou trilyon tane hata yapınca yanındakiler kötü,kademesine girilmedi,takım defansı iyi değil,saçının kenarına attığı çizik etkiledi,forması bol geldi vs vs diye zırvalarken ömerin yaptığı hatadan sonra ömere vasat demen bizi yine güldürdü slmaslf
Hehe su atarlanmaya bak.

Ben Ömer'i Freiburg döneminden beri forumda elestiriyorum. Hatadan dolayi degil bir kere.

O gün karsimda Ömer diye ötenler hangi yüzle konusuyorsa, bende o yüzle konusuyorum.

Hepsi ölü taklidi yapar, biz burdayiz.

Biraz mac izleyin.

Hehe su atarlanmaya bak.

Ben Ömer'i Freiburg döneminden beri forumda elestiriyorum. Hatadan dolayi degil bir kere.

O gün karsimda Ömer diye ötenler hangi yüzle konusuyorsa, bende o yüzle konusuyorum.

Hepsi ölü taklidi yapar, biz burdayiz.

Biraz mac izleyin.

kanka cevap vermişsin ama benim yazdıklarıma cevap verememişsinki

ömeri freiburgdan beri eleştiriyorum demen nası bi savunma anlamadım,yani eskiden eleştirdiysek sonradan eleştirebiliyoruz,eleştirmediysek eleştiri hakkımızı kayıp mı ediyoruz

sen chedjouyu savunan bi adamsın,bu yüzden kimseyle tartışmaya veya polemiğe girmeye hakkın yok

maç izleyene bak akadjahdş,olm chedjou yine maçın birinde sıçtığında "BEYLER MORALİM ÇOK BOZUK YEAAAA DİYE" konu açan kimdi yanlış mı hatırlıyorum ben

ya bylr ben izlemiştim lille deyken iyiydi ama yaa,demek nasıl bir argüman lan

sen hiçbir oyuncuyu eleştiremezsinki o zaman,en basitinden ömeri eleştiremezsin kötü diyemezsin çünkü adam leverkusende iyi

anladığını ümit edip bu kadar yazdım yanıltma beni lütfen

kanka cevap vermişsin ama benim yazdıklarıma cevap verememişsinki

ömeri freiburgdan beri eleştiriyorum demen nası bi savunma anlamadım,yani eskiden eleştirdiysek sonradan eleştirebiliyoruz,eleştirmediysek eleştiri hakkımızı kayıp mı ediyoruz

sen chedjouyu savunan bi adamsın,bu yüzden kimseyle tartışmaya veya polemiğe girmeye hakkın yok

maç izleyene bak akadjahdş,olm chedjou yine maçın birinde sıçtığında "BEYLER MORALİM ÇOK BOZUK YEAAAA DİYE" konu açan kimdi yanlış mı hatırlıyorum ben

ya bylr ben izlemiştim lille deyken iyiydi ama yaa,demek nasıl bir argüman lan

sen hiçbir oyuncuyu eleştiremezsinki o zaman,en basitinden ömeri eleştiremezsin kötü diyemezsin çünkü adam leverkusende iyi

anladığını ümit edip bu kadar yazdım yanıltma beni lütfen
Kendinle celisikiye girecek kadar zavallisin.

Ömer'i elestiremezsin, Leverkusen'de iyi diyorsun.

Sende Chedjou'yu elestiremezsin, Lille de iyidi diyip kapatalim konuyu.

Sana cevap ta verdim bir kere. Dün oyunundan vasat diyorsun dedin, öyle olmadigini belirttim.

Uza simdi takil fake üyeliklerle.

Son düzenleme:
Kendinle celisikiye girecek kadar zavallisin.

Ömer'i elestiremezsin, Leverkusen'de iyi diyorsun.

Sende Chedjou'yu elestiremezsin, Lille de iyidi diyip kapatalim konuyu.

Uza simdi takil fake üyeliklerle.

olm sen harbiden sıkıntılısın git bi doktora falan görün

okuduğunu anlayamıyosunki aga sen git biraz kitap falan oku

mallığını anlamış olucanki kapatalım konuyu demiş bide fazla rezil olmadan :D

çelişkiyi yapan sensin çünkü ömer kötü chedjou iyi diyosun,chedjouya iyi demene sebepte lilledeyken iyiydi diyosun,bende sana diyorumki chedjouyu bu yüzden savunuyosan ömeri nası eleştiriyosun çünkü adam leverkusende iyi

cahil herif seni

olm sen harbiden sıkıntılısın git bi doktora falan görün

okuduğunu anlayamıyosunki aga sen git biraz kitap falan oku

mallığını anlamış olucanki kapatalım konuyu demiş bide fazla rezil olmadan :D

çelişkiyi yapan sensin çünkü ömer kötü chedjou iyi diyosun,chedjouya iyi demene sebepte lilledeyken iyiydi diyosun,bende sana diyorumki chedjouyu bu yüzden savunuyosan ömeri nası eleştiriyosun çünkü adam leverkusende iyi

cahil herif seni
Sen gel hele bi buraya Ömer'i anlat bir daha bizlere.. Cahil olmayan herif bi anlat dinleyelim.

''gerçek ömer toprak gökhan törenin silahlı saldırısında hayatını kaybetmiştir. izlediğimiz yerine geçen yossi kohen'dir ve milli takımı baltalamak için gelmiştir.''
Ekşi'den alıntı.

Sen gel hele bi buraya Ömer'i anlat bir daha bizlere.. Cahil olmayan herif bi anlat dinleyelim.

iyi oku
belirtmişim zaten 1-2 mesaj önce ömerin iyi bi stoper olmadığını
burda konu senin chedjouyu savunup ömeri eleştirmendi
kısacası senin chedjouya iyi diyip ömere kötü deme gibi bi hakkın yok,
çünkü ikiside aynı tarz el bombası adamlar(hatta chedjou daha rezil)

ayrıca,anladınmı şimdi insanların her chedjou konusunda neden sana kucak dansı yaptırdıklarını
bak sen ömer konusunda beni alıntıladın hemen(gerçi okuduğunu anlamamışsın ömere iyi dediğimi falan uydurmuşsun ama olsun niyetin "bak iyi dedin ne oldu gibisindendi")
insanlarda chedjouda hata görünce seni bu yüzden alıntılıyolar işte
işin zor çünkü her maç sonu alıntılanıyosun :)
en sonunda "BEN CHEDJOUDAN BİLE DAHA BEYİNSİZİM DİYİP HERKESTEN ÖZÜR DİLEYECEKSİN"
anca öyle kurtulursun

sevgilerimle

iyi oku
belirtmişim zaten 1-2 mesaj önce ömerin iyi bi stoper olmadığını
burda konu senin chedjouyu savunup ömeri eleştirmendi
kısacası senin chedjouya iyi diyip ömere kötü deme gibi bi hakkın yok,
çünkü ikiside aynı tarz el bombası adamlar(hatta chedjou daha rezil)

ayrıca,anladınmı şimdi insanların her chedjou konusunda neden sana kucak dansı yaptırdıklarını
bak sen ömer konusunda beni alıntıladın hemen(gerçi okuduğunu anlamamışsın ömere iyi dediğimi falan uydurmuşsun ama olsun niyetin "bak iyi dedin ne oldu gibisindendi")
insanlarda chedjouda hata görünce seni bu yüzden alıntılıyolar işte
işin zor çünkü her maç sonu alıntılanıyosun :)
en sonunda "BEN CHEDJOUDAN BİLE DAHA BEYİNSİZİM DİYİP HERKESTEN ÖZÜR DİLEYECEKSİN"
anca öyle kurtulursun

sevgilerimle
Ben kimseyi fln alintilamam normalde bu konularda, ama forum hesap verme forumuna dönüyorsa yapariz. Ben ona bakarsan burda Ömer milli takim'da oynamadan vasat oldugunu yaziyorum. Aksini bu sekilde savunursan sana hatirlatirim digerleri Chedjou'yu hatirlattigi gibi.

Ama bunlari yazmak icin sen bir kere 2. üyelik kullanmasan daha güzel olurdu. Güzel sivadin o ayri, he he ben anlamadim kardes.

Ben kimseyi fln alintilamam normalde bu konularda, ama forum hesap verme forumuna dönüyorsa yapariz. Ben ona bakarsan burda Ömer milli takim'da oynamadan vasat oldugunu yaziyorum. Aksini bu sekilde savunursan sana hatirlatirim digerleri Chedjou'yu hatirlattigi gibi.

Ama bunlari yazmak icin sen bir kere 2. üyelik kullanmasan daha güzel olurdu. Güzel sivadin o ayri, he he ben anlamadim kardes.

cevapmı bu şimdi
ben ömere kötü stoper demeye hakkın yok,çünkü chedjouyu savunan bi adamsın diyorum,sen bana ömer iyi stoper diyodun noldu gel anlat tarzında mesaj yazıyosun :)
bu akşamki türkiye gibisin kanki,neyin savunmasını neyin hücumunu yaptın anlamadım cidden
olum siz harbiden iyimisiniz yav,perke 1 sen 2,hepsi birer futbol bilgini,taktik uzmanı
1-2 tane pele cruyf belgeseli izlemiş,2 tane four four two okumuş bi bunlar bilgin anasını satiyim

Üst Alt