ömer üründül - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dün 15 dk kadar geç açabildim maçı. Reisin sesini duyar duymaz güzelim maçın damına bülbül koymuşsunuz diye ateşli bir küfür savurdum.

Hoca Allah aşkına düş yakamızdan nolur yalvarıyorum ya.

yıllardır bedavadan yurt dışında trt sayesinde maç izliyor :) akşam benzamnın golune ofsaty değil dedi sonra ofsaty olunca g..t oldu :D bloklar arası paslaşma hahaha

ömer üründül: "bütün takımlardaki rekor sakatlıklar kabullenilmeyecek duruma geldi. ghezzal'ın da çok koşmadığı maçta lifi attı. bu tip futbolcular kendisine bakmıyor. şunu sormak istiyorum: 'her maç 90 dakika oynayan ve en çok koşanların başındaki josef neden sakatlanmıyor?"

"balotelli attığı golden sonra yine fair-play'a uymayan davranışlara girip oyunu gerdi. bu birikim sonucu da son saniye golüyle birlikte istenmeyen olayların çıkmasına neden oldu. sergen yalçın son gole gidip itiraz etti, gol temizdi."

Ömer Üründül: "Şampiyonlar Ligi finalinde stada ancak 1 saatte girebildim. Üstelik taraftarla polis arasında çıkan kavganın ortasında kaldım. Bir basın mensubu olarak tartaklandım, darbe yedim. Statta daha ilk yarı bitmeden yiyecek her şey bitti. "

Ömer Üründül: "Böyle büyük bir organizasyonda bu kadar kısa bir sürede su dışında hiçbir şey kalmadığını ilk kez gördüm. Maç esnasında 2 oyuncu değişikliği yanlış anons edildi. Başka isimler söylenip sonra özür dilendi, düzeltme yapıldı. VAR müdahalesi 4 dakikaya yakın sürdü."

Ömer Üründül: "Stat girişi kadar, çıkışı da tam anlamıyla felaketti. 80 bin taraftarın olduğu statta sadece birer çıkış kapısı açmışlardı. İnsanlar birbirlerinin üstünden geçmeye çalışıyorlar, demir parmaklıkların üstünden atlıyorlardı."

Üst Alt