ömer üründül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu adam neden bu kadar eleştiriliyor bir türlü anlamıyorum. 20-25 senedir maç esnasında yorum yapıyor. Son derece basit ve sade yorumları, yaşına rağmen hala aşkla futbolu sevmesi, sadece maç izlemek için dünyanın çeşitli yerlerine gitmesi bile sevmek için yeterli.

2010 dünya kupasında caps'ler yapılıyordu o dönemden beri hep bir eleştiri. 2000 UEFA Finalinden,2002 dünya kupasına,2008 Avrupa şampiyonasına.. Her büyük başarımızda bu adam yorum yapıyordu.

Bein'de yorum yapan Reha Kapsal'ı veya Levent Tüzemen'i falan düşündüğümüzde bana çok daha sempatik geliyor. Kim ne derse desin. Ne adamcılık yapıyor,ne başka bir şey. Sadece futbolu seviyor ve yorumluyor. Maçların bir nevi rengi bu adam.

2018 Dünya Kupası'nda da görmek istiyorum kendisini.

bu adam neden bu kadar eleştiriliyor bir türlü anlamıyorum. 20-25 senedir maç esnasında yorum yapıyor. Son derece basit ve sade yorumları, yaşına rağmen hala aşkla futbolu sevmesi, sadece maç izlemek için dünyanın çeşitli yerlerine gitmesi bile sevmek için yeterli.

2010 dünya kupasında caps'ler yapılıyordu o dönemden beri hep bir eleştiri. 2000 UEFA Finalinden,2002 dünya kupasına,2008 Avrupa şampiyonasına.. Her büyük başarımızda bu adam yorum yapıyordu.

Bein'de yorum yapan Reha Kapsal'ı veya Levent Tüzemen'i falan düşündüğümüzde bana çok daha sempatik geliyor. Kim ne derse desin. Ne adamcılık yapıyor,ne başka bir şey. Sadece futbolu seviyor ve yorumluyor. Maçların bir nevi rengi bu adam.

2018 Dünya Kupası'nda da görmek istiyorum kendisini.

Aynen öyle.Taraf tutmaz çirkeflik yapmaz,sadece futbolu yorumlar.Maçın akışını da kesmez,oyun boşluğa girdiği zaman yorumunu yapar.Bazen heyecandan herkesin bildiği şeyleri yorummuş gibi anlatıyor da o kadar da olsun.Futbol yorumlarını da beğeniyorum.

Aynen öyle.Taraf tutmaz çirkeflik yapmaz,sadece futbolu yorumlar.Maçın akışını da kesmez,oyun boşluğa girdiği zaman yorumunu yapar.Bazen heyecandan herkesin bildiği şeyleri yorummuş gibi anlatıyor da o kadar da olsun.Futbol yorumlarını da beğeniyorum.

ne yazık ki bizim ülke Erman gibi,Tüzemen,Turgay Demir gibi kişileri seviyor. Fenerli olmasına rağmen UEFA Finalinde bir Galatasaraylı gibi sevinmesi bile sevmem için yeter.

Her yorumuna katılacaksın diye bir şey yok ama adam sonuçta kendi görüşünü söylüyor. Cümlelerini uzatmadan,basit ve sade konuşuyor. Maç esnası yorumlar böyle olmalı zaten.

Futbol´dan normal bir tarftar kadar anladigi icin olabilir.
Bu adam izleyicilere farkli bir bakis acisi sunmak icin para aliyor, normal bir taraftarin yaptigi yorumlari yapmak icin degil.
Edit, para almiyor imis, varlikli biri oldugu icin bunu hobi olarak yapan biri imis.

Son düzenleme:
Futbol´dan normal bir tarftar kadar anladigi icin olabilir.
Bu adam izleyicilere farkli bir bakis acisi sunmak icin para aliyor, normal bir taraftarin yaptigi yorumlari yapmak icin degil.
Calistigi kurum devlet kurumu, gelir kaynagi malum bir kurum.

ya futbol yorumunda nasıl bir farklılık istiyorsun ki? Benim tek beklediğim şey; Düzgün türkçe kullanımı ve basit anlatım. Üstelik bu program yayını değil maç yayını. Maç yayınında uzun cümleler kurulamaz.

İletişim,Medya okuduğum için az-çok biliyorum bu işleri. Uzun uzun taktiklerimi anlatsın yani? Dediğim gibi ASpor,Bein yorumcularının yerine 100 kere tercih ederim kendisini.

ya futbol yorumunda nasıl bir farklılık istiyorsun ki? Benim tek beklediğim şey; Düzgün türkçe kullanımı ve basit anlatım. Üstelik bu program yayını değil maç yayını. Maç yayınında uzun cümleler kurulamaz.

İletişim,Medya okuduğum için az-çok biliyorum bu işleri. Uzun uzun taktiklerimi anlatsın yani? Dediğim gibi ASpor,Bein yorumcularının yerine 100 kere tercih ederim kendisini.
Aslinda cok basit, televizyondan mac izlerken yayinin getirdigi kisitlamalar yüzünden göremediklerim hakkinda yorumlar. Mesela televizyondan dizilişin veya hatlar arası bağlantının aksadığını görmek her zaman mümkün değil, bu konularda yorumlar, nasıl daha iyi olabilir fikirler.

Dün maci TRT´den izlemedim ama mac konusunda okuduklarimdan anladigim kadari ile Benzema hakkinda yaptigi yorumlar oyuncunun macta gösterdigi performans ile zit yorumlar imis.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

İş adamı.Burger King'in Popeyes'in falan Türkiye'deki sahibi.
Evet simdi okudum varlikli biri imis.
O zaman yaptigim elestirinin para bölümünü geri cekiyorum.

Son düzenleme:
Aslinda cok basit, televizyondan mac izlerken yayinin getirdigi kisitlamalar yüzünden göremediklerim hakkinda yorumlar.
Dün maci TRT´den izlemedim ama mac konusunda okuduklarimdan anladigim kadari ile Benzema hakkinda yaptigi yorumlar oyuncunun macta gösterdigi performans ile zit yorumlar imis.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Evet simdi okudum varlikli biri imis.
O zaman yaptigim elestirinin para bölümünü geri cekiyorum.

ben futboldan inanılmaz iyi anlıyor demiyorum ki zaten ama sadece bu kadar eleştiri almasını yanlış buluyorum. Piyasadaki en iyi maç yorumcusu diyebilrim hatta.

Yani tabi ki öyle ama bazıları sırf sürü psikolojisi yüzünden eleştiriyor. 10 sene önce mesela kimse neden yorumluyor demiyordu. Buna karşıyım mesela. Yoksa kimse kimseyi beğenmek zorunda değil.
Anlıyorum, bana kalsa hiç yorumcu olmamalı. Sadece derbi maçlarda her iki takım için, o camianın içinden gelen birileri olabilir. Onlara da sadece maç durduğu zaman söz verilmeli.

Bir konuda ise sana hak veriyorum, bazı yorumcular var susmuyorlar.

Futboldan anlaması çok önemli değil, bizim td lerim çoğunun da bir halttan anladığını zannetmiyorum.

Bu işi para için yapmadığından, yorumlarını süslemeye ya da abartmaya ihtiyaç duymuyor.

Ali Ece beni çıldırtıyor mesela, öyle abartıyor ki, izlediğim ya da anlattığı şeyin futbol olduğunu unutuyorum bazen.

İş adamı.Burger King'in Popeyes'in falan Türkiye'deki sahibi.

ilk defa duydum bunu :) adam hobi olarak yapıyormuş cidden

Burger King ve Ytong Türkiye şirketlerinin hissedarı ve yönetim kurulu üyesi olan Ömer Üründül, inşaat, gıda, eğlence ve özellikle enerji sektöründe çeşitli faaliyetler gösteren Sedko İnşaat A.Ş. ve Üründül Enerji Yatırımları A.Ş.’nin de kurucu ortaklarındandır ve Yönetim Kurulu Başkanı'dır.
Hobi olarak yaptığı spor yorumculuğuyla da tanınan Ömer Üründül, evli ve 2’si erkek 1’i kız olmak üzere 3 çocuk babasıdır.

Üst Alt