# Önder Turacı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Önder Turacı

Cevap: # Önder Turacı

Arkadaşlar telaş yapmayın. Kulüpte top toplayıcı kalmamış onun için teklif götürülmüş futbolcu olarak değil. Zaten başka türlü Florya'ya ayak basamaz.

Milli futbolcu , yaşıda cok fazla değil , bu sene iyi bir alternatif olabilir , hem Sabri'yi hem stoperleri yedekler. Bonservisi de yok, eğer gelirse neden geldi diye ağlamam.

En azindan 1-2 yilligina anlasilabilir bence, yerli stoper kalmadi piyasada. Önder ve Hakan iki yedek stoper olarak bence hiç fena olmaz, ama yabanci stoper ozaman mutlaka süper olmasi lazim.

Önder Turacı mı kaldı Allah aşkına? Bu oyuncuları almayı bırakın isimlerinin bile Galatasaray ile anılması iç karartıyor.

İnanmıyorum bu haberlere ben. Necati Ateş, Batuhan, Önder Turacı filan, bence hepsi taraftarı yeni yönetime karşı doldurmak için uydurulmuş haberler..

...desem de Fatih hoca'nın eski isimlere olan bağlılığı korkutuyor beni.

Bu oyuncu bizi tam iki sefer ret eden oyuncu degil mi? Site yöneticileri böyle konuların uzamasına nasıl meyil veriyor.

gelirse tam bir vizyonsuzluk ornegi gostermis oluruz ; imaj olarak da cok yara aliriz ama boyle bir sacmaligin gerceklesebilecegini sanmiyorum

Drogba diyoruz Vucinic diyoruz serefsiz medyanin bize layik gordugu oyunculara bak......Onder,Ugur Boral,Tuncay vs.. Hepsi kus leshi

Üst Alt