Haber - Onur Bulut'tan Kayserispor'a Hodri Meydan! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Onur Bulut'tan Kayserispor'a Hodri Meydan!

Şimdi 3 4 ay sonra sona erecek sözleşmesi olan bir adamın takım değiştirmek istediği halde serbest kalma bedeli olmadan yeni bir sözleşme imzalaması ki, verilecek 1 milyon un da bir kısmını imza parası olarak alabilecekken bana katıksız bir gerizekalılık olarak geliyor.
Uzatacak sözleşmesine madde olarak eklersin o zaman 1 milyon euro'da serbest kalma bedelim olsun diye. Sözleşmeyi uzatıp sonra bunun için ayrı protokol yapmazsın. Onur Fb'ye giderim diye uzatmış sözleşmesini belli ki. Sonra bir şeyler olmuş Onur'un veya temsilcisinin aklına serbest kalma da olsun demişler bunun için protokol hazırlamışlar ama imza yetkisi olmayan biri imzalamış ama başkana da götürün o da kabul ederse imzalar ve olur demiş. Onur'un yetkilisi başkanın bunu kabul etmeyeceğini bildiği için Bjk ile anlaşıp bununla Kayseri'yi 1.25 bıraksın diye zorlamak istemişler veya o kişinin imza yetkisi var sanıyorlardır orası muamma iş orada düğümlenmiş. O imza attırdıkları kişiye ne dediler attırdılar? O kişinin imza yetkisi gerçekten yok mu var mı? 1 milyona serbest kalma var madem ilk başta Bjk neden 1.25 teklif ediyor? Bu soruların cevabı önemli benim gördüğüm Onur ve menajeri ilk başta nasıl olsa Fener'e gideceğiz diye 3 yıllık serbest kalma olmayan sözleşmeyi imzalıyorlar sonra hata yaptık deyip işi çevirmeye çalışıp ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar gibi.

Uzatacak sözleşmesine madde olarak eklersin o zaman 1 milyon euro'da serbest kalma bedelim olsun diye. Sözleşmeyi uzatıp sonra bunun için ayrı protokol yapmazsın. Onur Fb'ye giderim diye uzatmış sözleşmesini belli ki. Sonra bir şeyler olmuş Onur'un veya temsilcisinin aklına serbest kalma da olsun demişler bunun için protokol hazırlamışlar ama imza yetkisi olmayan biri imzalamış ama başkana da götürün o da kabul ederse imzalar ve olur demiş. Onur'un yetkilisi başkanın bunu kabul etmeyeceğini bildiği için Bjk ile anlaşıp bununla Kayseri'yi 1.25 bıraksın diye zorlamak istemişler veya o kişinin imza yetkisi var sanıyorlardır orası muamma iş orada düğümlenmiş. O imza attırdıkları kişiye ne dediler attırdılar? O kişinin imza yetkisi gerçekten yok mu var mı? 1 milyona serbest kalma var madem ilk başta Bjk neden 1.25 teklif ediyor? Bu soruların cevabı önemli benim gördüğüm Onur ve menajeri ilk başta nasıl olsa Fener'e gideceğiz diye 3 yıllık serbest kalma olmayan sözleşmeyi imzalıyorlar sonra hata yaptık deyip işi çevirmeye çalışıp ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar gibi.
Bana anlamsız gelen onur un fener e gitmek için biten sözleşmesinin yerine yeni sözleşme yapması. Fener çok ucuza bağlayabilecekken neden fenerin kasasından da daha fazla para çıkmasına sebep olsun? Devre arasında gideceksen 300 500 e de rahat alırdı Kayseri ki ferdi osai nın oynadığı mevkiide oynayan bir adama imzayı attırıp da sene sonunu da bekleyebilirlerdi.

İşin içerisinde her açıdan çok büyük mallıklar var da neyse bizi ilgilendirmez. Hepsi de zarar görse sıkıntı değil benim için.

iddialar doğruysa, kayserispor bildiğin kandırmış adamı. çok büyük ayıp.

futbolcu tarafının (futbolcunun birebir kendisi değil de, menajeri, avukatı vb kimse artık) imza sirküsü istememesi bir o kadar da anti profesyonelce bir davranış.

etik olarak kesin değil ama sanırım resmi olarak kayserispor haklı bu durumda.

Kayserililerden korkulur harbi 😁 kandırmışlar mı kandırmışlar ama hukuken haklılar beşiktaş normal şartlar altında ceza alması lazım ama bakalım 😁

İmza sirküleri olmadan sözleşme, protokol imzalanmaz, bunu her avukat bilir, her menajerin de bilmesi gerekir

Dolandırdılar şeklinde İspat etmesi bana biraz zor geliyor, ispat ederse zaten imzalayan yöneticiler hapis cezası yiyebilir ve dolandırıcı sabıkası alabilirler

Çıkış maddesi neden sözleşmede değil de ayrı bir protokolde? Bu da çok ilginç

Sözleşme bitimine 6 ay kala neden uzatıyor? Ya mevcudun daha üstünde ve 3 yıllık maaşa anlaşmışsındır, ya da mevcut sözleşmede çıkış madden yoktur ama sen 6 ay daha beklemek istemediğin ve 1m’ye hemen gitmek istediğin için bunu kulübe imzalatıp kaçmak istemişsindir
İlki geçerliyse yalan söylüyor demektir
İkincisi geçerliyse, böyle yapmaktansa neden kulübe açıkça 1m vereyim serbest bırakın demezsin?

Antin kuntin işler

Özetle ava giderken avlandım kayseri işin peşini bıraksın ceza alacağım yoksa diyor.

Keriz muhtemelen tamam 1 milyona bırakırız diye söz aldı sonra da baktı ki sözleşmede madde yok o halde gidelim yöneticilere bunu imzalatalım dedi ve yaptı, yalnız işin garip kısmı 1 hafta önce fenerle hem kulüp hm oyuncu anlaşmıştı hemde kol gibi bonservise.
Benim anlamadığım bu salak zaten 4 ay sonra serbest kalacakken ne diye çıkış maddeli sözleşme imzalamış. Seni alacak takım zaten yazın beleşken alırdı.

Kayseri bunu bi şekilde kandırmış menajeri avukatı her neyse o sorumludur bir de eşeği sağlam kazığa bağlamayan Bjk kulübü sorumludur zaten birazcık paran var onu da yatırırken on kere okuman lazım o sözleşmeleri parayı gönderdiğin kulüple teyit için konuşman lazım.

Kayseri ahlak dışı davranmış eğer olay Onur'un anlattığı gibiyse. Fakat yine de Onur ve Bjk tarafı bu işte sorumluluktan aklanmış olmuyor. Kayseri'nin dediği gibiyse Onur ve Bjk hem sorumsuzca davranmış hem de çakallık yapmayı denemiş oluyor.

Onur Bulut bir hata olmadığını düşünüyorsa her şeyi doğru yaptıklarını düşünüyorsa neden 2 sayfa açıklama gereği duyuyor. Bana göre bir insan 2 sayfa upuzun açıklama yapıyorsa suçunu ört bas etmeye çalışıyordur. Bir insan eminse tek şunu dese bile yeterlidir elimde gerekli kanıtlar var hukuk önünde görüşeceğiz der konuyu kapatır hem menajeri hem kendisi 2 gündür tonla açıklama yapıyor.
Ligin bitmesine 12-13 mac kalmis, adamin yaptigina bak. Besiktas'a imza atacaksan imza atip sezon sonunda git.
Yedigin kaba pisleme.

Ligin bitmesine 12-13 mac kalmis, adamin yaptigina bak. Besiktas'a imza atacaksan imza atip sezon sonunda git.
Yedigin kaba pisleme.
Menajerinde de büyük hata var diye tahmin ediyorum ikisinin bu kadar açıklama yapması normal değil yarında devam eder eğer hata varsa muhtemelen beşiktaş'a sadece maddi anlamda değil transfer yasağına varan cezalar dahi gelebilir. Bu işte en zarar görmeyecek takım Kayseri en kötü 1 m euro kazanmış olur sonrasında oyuncu en zarar görebilecek olan da beşiktaş kulübü gibi gözüküyor.

Üst Alt