Haber - Onur Bulut'tan Kayserispor'a Hodri Meydan! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Onur Bulut'tan Kayserispor'a Hodri Meydan!

mevzuyu etüt etmek lazım kayseri herifle anlaşıp serbest kalma maddesi için portokol imzalıorsa sonradan niye yok efenim o imzalamadı fln diye olay çıkarıyor

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı: "Onur Bulut gidecekse Türkiye’nin en önemli kulüplerinden birine gitsin. 'Onur, Fenerbahçe’de oynamazmış'... Profesyonel bir futbolcunun, 'ben Fenerbahçe’de, orada-burada oynamam' demesini mantıklı ve doğru bulmuyorum."

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı: "Nurettin ve Murat Duman, bir protokol hazırlamış. Nurettin demiş ki, 'başkan sinirlendi, bu protokolü imzalamaz, ben imzalayayım, başkan bunu görmesin'. Protokol benim önüme hiç gelmedi, gelse de ben imza atmam."

Başkan fb nin başkan vekili bjk nin menfaatini düşünmüş gibi. Anadolu kulüpleri hep böyle fbjk lehine çalışan adamlarla dolu.

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, "Antalya kampında Onur ile prensipte el sıkıştık. Kayseri'ye geldiğimizde onuru odama çağırdım, 'Sorun yok' denildi. Menajeri 'sözleşmeyi uzatmak istemiyoruz. Onur gitmek istiyor dedi. ikili konuşmalar oydu, buydu derken mesele uzadı. Sonra Onur'a kız istedim. Yüzüklerini taktım. Fenerbahçe kulübü ile de o süreçte Onur'un transferi ile ilgili . Onur, 'Ben Fenerbahçe'de oynamam' dedi." açıklamasını yaptı.

ceza almasını istemem
rtaşımız olabilir

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, "Antalya kampında Onur ile prensipte el sıkıştık. Kayseri'ye geldiğimizde onuru odama çağırdım, 'Sorun yok' denildi. Menajeri 'sözleşmeyi uzatmak istemiyoruz. Onur gitmek istiyor dedi. ikili konuşmalar oydu, buydu derken mesele uzadı. Sonra Onur'a kız istedim. Yüzüklerini taktım. Fenerbahçe kulübü ile de o süreçte Onur'un transferi ile ilgili . Onur, 'Ben Fenerbahçe'de oynamam' dedi." açıklamasını yaptı.

ceza almasını istemem
rtaşımız olabilir
bjklidir men

Üst Alt