Onur Kıvrak: "Karıma kızıma küfrettiler. Bu utançla artık bu takımda işim olmaz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onur Kıvrak: "Karıma kızıma küfrettiler. Bu utançla artık bu takımda işim olmaz"

Cg1Wx1zWIAA4kwV.jpg:large

12934913_164379077291563_1361562529_n.jpg

[h=1]onurkvrak1
Bir erkeğin en değerlileridir.Eş ve kız beklediğiniz daha farklı bir tepki türü varsa bekliyorum.Belki de yolun sonu oldu bu tepki...Yazık ki bu takımın taraftarı o şahıslar, bu takım daha çok kaybeder![/h]

Şöyle bir düşünümde bu adamların da işi zor be. Tamam tonla para alıyorlar, şan şöhret sahibi oluyorlar ama her maçta ne anan kalıyor ne kız kardeşin, ne eşin... Sabır taşı olsan çatlarsın.

geçen sene volkan şen'i ağlatmışlardı, bugün volkan şen perişan etti trabzonu.
sende üzülme seneye perişan edersin artık rakip olarak geldiğinde. tabi seni alacak bir takım varsa hiç zannetmiyorum

Şöyle bir düşünümde bu adamların da işi zor be. Tamam tonla para alıyorlar, şan şöhret sahibi oluyorlar ama her maçta ne anan kalıyor ne kız kardeşin, ne eşin... Sabır taşı olsan çatlarsın.

Maçtan çıkıp evinde jakuzisine girince unutuyor ama hepsini.O küfreden fakir taraftar da maddi sorunlarıyla baş başa kalıyor.Yani bu olay sadece 2-3 saatlik bir olay.Sonrasında adam parasının tadını çıkarıyor. :)

Maçtan çıkıp evinde jakuzisine girince unutuyor ama hepsini.O küfreden fakir taraftar da maddi sorunlarıyla baş başa kalıyor.Yani bu olay sadece 2-3 saatlik bir olay.Sonrasında adam parasının tadını çıkarıyor. :)

Tepki, protesto filan neyse de para kazanıyor diye adama küfredilir mi?

Fakir taraftar da biraz kafayı kullansın da futbola bu kadar kafa takacağına başka şeylere kafa yorsun. Futbol yahu bu. En fazla kızarsın filan da o kadar. Ben bazen beddua içeren laf ediyorum sonra pişman oluyorum. Herşeyin bir sınırı var.

Üst Alt