Onur Kıvrak: "Karıma kızıma küfrettiler. Bu utançla artık bu takımda işim olmaz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onur Kıvrak: "Karıma kızıma küfrettiler. Bu utançla artık bu takımda işim olmaz"

Tepki, protesto filan neyse de para kazanıyor diye adama küfredilir mi?

Fakir taraftar da biraz kafayı kullansın da futbola bu kadar kafa takacağına başka şeylere kafa yorsun. Futbol yahu bu. En fazla kızarsın filan da o kadar. Ben bazen beddua içeren laf ediyorum sonra pişman oluyorum. Herşeyin bir sınırı var.

Para kazanıyor diye küfür edilmiyor ki zaten,kötü oynuyor diye küfür ediliyor.

Fakir taraftar futbola bu kadar kafa yormayı bırakıp başka bir şeylere kafa yorsa zaten futbolda bu kadar para dönmez,değil mi?

O kadar kafaya takan adam varsa zaten pes eder bir yerde.%90'ına para tatlı geliyor,benim dediğim gibi maçtan sonra ya gece kulübü ya jakuzide sıcak bir duş,hiçbir şey kalmıyor akıllarında. :)

valla versinler o parayi isterlerse idmanlara da gelip kufur etsinler #coktaFifi

1 milyon euroya tüm sülaleme sövebilirler.Gıkımı çıkarmam.

Bu da bir bakış açısı tabi saygı duymak boynumuzun borcu :asd22:

Kendisine küfredilse belki sallamaz ama eş çocuk başka şeyler. Iyi ve kötü oyuncu olması konu değil. Pek çok kulup ona kucak açar. Şehirden ayrılırsa onurlu bir hareket olur. Sonuna kadar da haklı olur.

Üst Alt