ONURUNLA BIRAK, iSTiFA ET AHMET DEDEHAYIR! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ONURUNLA BIRAK, iSTiFA ET AHMET DEDEHAYIR!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: ONURUNLA BIRAK iSTiFA ET AHMET DEDEHAYIR!

Kulube yakın bir abiden aldığım bilgiye göre federasyona verilen beyanda Yiğit Şardan'ın imzası varmış. Bu işler iyice sarpa sarıcak , allahın belası bir deli attı taşı bakalım çıkarabilecek olucak mı:mad:

Böyle sahtekarlık olur mu ya.git istifa et.sahtekar.üçkağıtçılar.Böyle haberler fener den çıkardı.şimdi bize sıçradı.

Okan Çevik'e çok üzüldüm ben. O adam Üç çocuk babası. Senin, benim kadar en az hatası olan insandı bence.. Burada Okan Çevik'i göndermeleri şaşklınlık diye adlandırıyorum. Ne yapacaklarını bilemedi yönetim. Dedahayır kesinlikle gitmeli.

geniailemrseltipebaks.gif
Dedehayır !!!

Manisa maçında Dedehayıra büyük bir tepki olmalı.İstifa etmesi için ne gerekiyorsa yapılmalı.

Okan Çevik'e çok üzüldüm ben. O adam Üç çocuk babası. Senin, benim kadar en az hatası olan insandı bence.. Burada Okan Çevik'i göndermeleri şaşklınlık diye adlandırıyorum. Ne yapacaklarını bilemedi yönetim. Dedahayır kesinlikle gitmeli.

Yapma kardeş gözünü seveyim. 3 çocukla bunun ne alakası var? Okan Çevik

1. dereceden suçludur. Takımı sahaya çıkaran kim? Cemal Nalgayı mı tanımıyordu Tufan Ersöz ü mü?

Onur ile Ahmet Dedehayır'ın aynı cümlede kullanılması bile komik.

En az Galatasaray yönetimi kadar istifasını vermesi gereken kişiler ve kurumlar, Yürkiye Basketbol Federasyonu'dur. Böyle bir skandalı nasıl göz ardı edebilirler.Bu yanlışlarını en baba cezalarla ödeyecekler.Ki bu federasyonun ne ceza vereceği de tartışılır amma velakin.

Kendi kulübüm olsa bile en ağır cezalar verilmesini (2-3 yıl ihraç gibi) daha sonra da Türk Telekom ile birleşme falan yapılmasını daha uygun buluyorum.Bu ayıp hepimizin ayıbıdır.

istifa et dedehayır istifa bekliyoruz senden yeter artık bu arada yiğit şardan'ın istifası inşallah kabul edilmez:(

Yiğit Şardan disiplin kuruluna sevk edilmiş ancak Ahmet Dedehayır sevk edilmemiş....

Disiplin Kurulu’nun soruşturma başlattığı isimlerin oyuncular Cemal Nalga ile Tufan Ersöz, antrenör Okan Çevik, yardımcı antrenör Cengiz Karadağ, teknik menajer Koray Mincinozlu, idari menajer Mert Uyguç, genel menajer Ali Tursan ve basketbol şube sorumlusu Yiğit Şardan olduğu öğrenildi.

istifa etmeli sadece dedehayır değil bu olaya karışan herkesin suçu var bu olayda..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt