Onyekuru, Bursaspor Maçında Saç Baş Yoldurdu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onyekuru, Bursaspor Maçında Saç Baş Yoldurdu

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında Bursaspor deplasmanında 2-0 geriye düşmesine karşın 3-2 galip ayrılırken; Henry Onyekuru, karşılaşmada kaçırdığı gollerle sarı-kırmızılı taraftarları çıldırttı.

2106415_810x458.jpg

İki kez karşı karşıya pozisyondan yararlanamayan genç oyuncu, müsait durumdaki arkadaşlarına pas vermediği için de tepki çekti. Nijeryalı oyuncu, kaçırdığı fırsatlara rağmen Feghouli’nin füzesinde pası veren isimdi.

Onyekuru maçtan sonraki açıklamasında, “Ndiaye’nin golü bize güç verdi. Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum” dedi.

Fanatik

Onyekuru'yu ben ilk geldiği zamandan beri beğeniyorum.İyi oyuncu ama bencil olduğu için iyi gözükmedi.Son haftalarda teknik ekibin uyarısıyla pas atmaya da başladı.Defansa da geliyo ama seneye daha iyisini almalıyız.Bruma-Rodrigues karışımı Nana Ampomah gibi..

ne olursa olsun sinan gümüş semih kaya dahil kalan 8 maç oyunculara çıt çıkmamalı
bu arkadaşımız da her ne olursa olsun, özellikle skoru aldığımız maçlarda çok tehlikeli bir silah
sezon sonu 22 olduğunda ne olacağına o zaman bakılır zaten.

Bu adamın hızı haricinde ekstra bir olayı yok. Hızıyla adam geçebilirse geçiyor, yoksa kaptırıyor. Gol vuruşu zaten şansa oluyor. Bazen güzel vuruşlar yapıyor ama çoğu zaman çok kolay golleri kaçırıyor. Dün dua etsin puan kaybı olmadı. Bu sezon 8 maç daha idare edilir ama önümüzdeki sezon düşünülmemeli.

Bu adamın hızı haricinde ekstra bir olayı yok. Hızıyla adam geçebilirse geçiyor, yoksa kaptırıyor. Gol vuruşu zaten şansa oluyor. Bazen güzel vuruşlar yapıyor ama çoğu zaman çok kolay golleri kaçırıyor. Dün dua etsin puan kaybı olmadı. Bu sezon 8 maç daha idare edilir ama önümüzdeki sezon düşünülmemeli.
adamın icinden gececek degil ya tabi ki hızıyla gececek. calımı adam eksiltmek icin degil sut pozisyonunda onunu acmak icin kullanıyor. son vurusu da yasına gore oldukca iyi.

adamın icinden gececek degil ya tabi ki hızıyla gececek. calımı adam eksiltmek icin degil sut pozisyonunda onunu acmak icin kullanıyor. son vurusu da yasına gore oldukca iyi.

Topu atıp koşacak alanı bulamadığında o topu kaptırıyor bu adam. Net bir şekilde açık alan oyuncusu. Bunu kötü bir özellik gibi söylemiyorum ama bize uymuyor. Sonradan oyuna alacak lüksümüz olsa çok daha işimize yarayabilir. Bununla birlikte oyun zekasının, pas yeteneğinin ve bitiriciliğinin kötü olduğunu düşünüyorum. Bundan çok daha yetenekli olan Bruma'nın Almanya'da neler yaptığını görüyoruz.

aynı rodrigues gibi şampiyonlar liginde kendini gösteremedi ve büyük bir fırsatı kaçırdı.

yolu açık olsun.

ben de çıldırdım Diagne'ye pas verilecek iki pozisyonda vermedi, şutu yokken zor bi pas attı ama. Sanki takımda Diagne'yi pek sallamıyor gibiler Belhanda ve Feghouli ile beraber

THISDAY - Nijerya PSG'in 20M euro'luk teklifine rağmen Everton, Henry Onyekuru'yu kaybetmek istemiyor. Everton'un Eupen'den 7M Sterlin'e aldığı oyuncu Eurpen'de 22 gol/9 asist, Galatasaray'da ise şu ana kadar 11 gol/2 asistle oynadı.

43482

Bazen cok iyi birakiyor bazende sacmaliyor pismesi sart

Üst Alt