Onyekuru’nun Sözleşmesindeki Madde Kullanılmayacak - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onyekuru’nun Sözleşmesindeki Madde Kullanılmayacak

Yahu bırakın alınmasın kardeşim bırakın Allah aşkına. Son 4 yılda şampiyon olduğumuz son sene oynadığı yarım sezon var sadece bakın yarım sezon. Orda iyi oynamıştı gerçekten ama onun dışında leş kardeşim adam görün artık. Gittiği hiçbir takımda tutunamaması tesadüf değil ya. Alınmasın mühim değil topçu mu kalmadı.

Bir de şu var :Diyelim alınmasına karar verildi, kim lacak? Para kimden çıkacak? Gelir yok kasa bomboş, yönetim belirsiz, teknik kadro belirsiz. Diyelim aldık sınırlı bütçemizle, yeni gelen yönetim Terimle çalışmak istemedi gitti başka bir teknik direktöre anlaştı. E nolcak o zaman, çöpe giden 4 milyon olacak.

Şu an gereksiz. He yeni yönetim gelir, Terimle çalışır, Terim de çok isterse o zaman bakılır duruma ama şu an gereksiz...

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ondan iyi oyuncun var mi senin? Varsa kac tane?

Kac kanat oyuncun skora o kadar direkt etki etti?

Bu lig tarihinde ondan etkili kanat oyunculari oldu mu hic? Olduysa kim?

Alimi basit gidersin bankadan GS aş adina 4 milyon euro kredi alirsin, gelen yonetim oder.

Sen belhanda denen adama 10, feghouli denen adama 6, diagne denen adama 13, babel denen adama imza parasi 2.5 , falcao denen adama yillik 5-7 oduyorsun !!

Onyekuru alinmazsa bunun vebali agir olur.

Yahu bırakın alınmasın kardeşim bırakın Allah aşkına. Son 4 yılda şampiyon olduğumuz son sene oynadığı yarım sezon var sadece bakın yarım sezon. Orda iyi oynamıştı gerçekten ama onun dışında leş kardeşim adam görün artık. Gittiği hiçbir takımda tutunamaması tesadüf değil ya. Alınmasın mühim değil topçu mu kalmadı.

Bir de şu var :Diyelim alınmasına karar verildi, kim lacak? Para kimden çıkacak? Gelir yok kasa bomboş, yönetim belirsiz, teknik kadro belirsiz. Diyelim aldık sınırlı bütçemizle, yeni gelen yönetim Terimle çalışmak istemedi gitti başka bir teknik direktöre anlaştı. E nolcak o zaman, çöpe giden 4 milyon olacak.

Şu an gereksiz. He yeni yönetim gelir, Terimle çalışır, Terim de çok isterse o zaman bakılır duruma ama şu an gereksiz...

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Eee sen konyaspora dönek diyon kardeş. Onu alma buna verme. Bu senede bi kuş şampiyonluğu görelim istiyonuz. Bir kere kampa sokmadigimiz 3 kez kiraladığımiz adamı gelip burda kesme birader fegh den daha fazla katkı bu kulübe 5 yıllık sözleşmesi olan yıllık 4.5 milyon euro alan feghden. Ayrica kaç takıma gitti de '' gittiği hiç bir takımda tutunamamasi '' falan demişsin sanki 10 takıma gitmiş gibi konuşuyorsun. Herif resti çekip Galatasaray monaco arası gidip geldi sadece sanki 10 takıma gitmiş gibi konuşuyorsun. 23 yaşında bu adam farkında mısın.

23 yaşında lig için oldukça iyi bir oyuncuyu sadece 4 milyon bedelle almamak iş bilmezliktir.

10 milyon olsa daha ucuz alternatiflerine bakılsın derdim. Ama 4 sadece 4milyondan bahsediyoruz.

Bu adamın opsiyonunu almamak becerisksizlikten öte bir şey.

Mustafa'nın Galatasaray'lılığından şüphe etmeye başladım.

Ondan iyi oyuncun var mi senin? Varsa kac tane?

Kac kanat oyuncun skora o kadar direkt etki etti?

Bu lig tarihinde ondan etkili kanat oyunculari oldu mu hic? Olduysa kim?

Alimi basit gidersin bankadan GS aş adina 4 milyon euro kredi alirsin, gelen yonetim oder.

Sen belhanda denen adama 10, feghouli denen adama 6, diagne denen adama 13, babel denen adama imza parasi 2.5 , falcao denen adama yillik 5-7 oduyorsun !!

Onyekuru alinmazsa bunun vebali agir olur.
Söylemlerimi araklama üstad abou konusunda lig tarihi falan yazdık diye kafa buldun ama aynı söylemi intihal yapmaktan da imtina etmemişsin

Mi 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt