Haber - Oosterwolde: "Fenerbahçe'ye şampiyonluk yolunda yardımcı olmaya geldim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Oosterwolde: "Fenerbahçe'ye şampiyonluk yolunda yardımcı olmaya geldim"

NŞA MHYin bile sakatlanmasina sevinmem, daha öncesinde bunu yazdım ve tepki almistim. Ama bu adam bı katil, ve katillere üzülecek halim yok. Bu, irfan ve osayi ve teabzon maçı sonrası MHY, başlarına herhangi birşey gelse üzülmem.

f25e1bbeb1f46f344e3a18610385cb3d.jpg

Sezonu kapamış diyorlar
değneklerin iki ihtimali var

ya minisküs yırtığı(kova yırtığı da denir tipi oysa - oval şelinde elma dilimi gibi yırtık) (yırtılan kısım sıkışığ kalmış olabilir - inanılmaz acıtır oynatamazsın)

bağ yırtığı - basarsın ama kıkırdak düzenini mahfedersin,o yüzden bastırtmazlar.

ikisinide aynı dizimden yaşadığımdan biliyorum. Sakatlık geçsede fizik tedavisi en az sakatlık kadar önemli çünkü bütün üst bacak kasların gidiyor ameliyat sonrası süreçte. Doğru güçlendirmezsen tekrar sakatlanman çok kolay.

Ohh ulannn acayip keyiflendik. Adalet yerini buldu, en cok buna seviniyorum. Elin yabancisi benim yerde yatan vatndasimin kafasina tekme atiyor ama bir tek madalya takmiyorlar. Insallah futbol hayati biter ve birdaha top oynayamaz, fenerin elinde patlar.

Üst Alt