Haber - Oosterwolde: "Fenerbahçe'ye şampiyonluk yolunda yardımcı olmaya geldim" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Oosterwolde: "Fenerbahçe'ye şampiyonluk yolunda yardımcı olmaya geldim"

değneklerin iki ihtimali var

ya minisküs yırtığı(kova yırtığı da denir tipi oysa - oval şelinde elma dilimi gibi yırtık) (yırtılan kısım sıkışığ kalmış olabilir - inanılmaz acıtır oynatamazsın)

bağ yırtığı - basarsın ama kıkırdak düzenini mahfedersin,o yüzden bastırtmazlar.

ikisinide aynı dizimden yaşadığımdan biliyorum. Sakatlık geçsede fizik tedavisi en az sakatlık kadar önemli çünkü bütün üst bacak kasların gidiyor ameliyat sonrası süreçte. Doğru güçlendirmezsen tekrar sakatlanman çok kolay.
Hangisi daha acı vericiyse ondan olmuştur umarım

Hangisi daha acı vericiyse ondan olmuştur umarım
Bağ acı vermiyor diğeri kadar - ama hiç duymadın bir ÇAT diye kopma sesi duyuyorsun bi 5 saniye üstüne fil oturmuş hissi oluyor. Çok daha uzun süreli sakatlık

Miniküs yırtığı eklem arasına sıkışmıssa inanılmaz bir acı - MR çektirdiğimde full açmak zorunda kalmışlardaı gözmden yaşlar gelmişti. fakat buda ameilyatı oldun 1 saat sonra yürürsün rahat rahat öyle bir şey.

Atletizmi ile Fenerbahçe'ye saha içerisinde ciddi avantaj yaratıyordu, onun olmadığı maçlarda rakipler daha kolay kalelerine inebiliyorlar. Benim çok beğendiğim bir oyuncuydu, bunlar saha içi tarafı.

Saha dışına gelecek olursa iyi paraya satılma ihtimali vardı şimdi o kalmadı gibi bir şey maksimum tek hanelilere gider üstelik Nisan'da sakatlandı yani önümüzdeki yılın 10. 11. ayında ancak dönebilir bu da öbür sezonunda kendisi için mundar olması anlamına geliyor.

Son olarakta futbolun içerisinde var böyle şeyler ...

Çaprazları mı yırtılmış? Öyleyse önümüzdeki sezon başı kampını da kaçırır sezon sonu iyi paraya satacaktı şikeciler bunu baya iyi oldu.

Üst Alt