Oppo Find X3 Pro Tanıtıldı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oppo Find X3 Pro Tanıtıldı!

Oneplus 9 pro aldım , kamerada biraz sorunlar var takılıyor filan ama onun haricinde memnunum. Ama oppoyu da denemek isterdim ikisinin arasında baya git gel yaşadım daha önce oneplus kullandığım için oneplusu tercih ettim.
Evet o sorunları duydum kameraya önem veriyorsanız Oppo alın diyorlar. Az önce Coolblue de baktım ikisinede Oppo Find X3 Pro cezbetti beni

@Mehmet Mehmetoglu

dun 2 saat dukkanda telefonlar ile oynadim, biraz inceleyim dedim yan yana video izledim ayni anda kamerayi acip ayni yere odaklanip fotograflar cektim. Galiba Oppo'yu alacam, kamerasi ve yeni Color OS UI cok guzel olmus, yillardir Samsung kullandigim icin benzer taraflari cok.

@Mehmet Mehmetoglu

dun 2 saat dukkanda telefonlar ile oynadim, biraz inceleyim dedim yan yana video izledim ayni anda kamerayi acip ayni yere odaklanip fotograflar cektim. Galiba Oppo'yu alacam, kamerasi ve yeni Color OS UI cok super olmus, yillardir Samsung kullandigim icin benzer taraflari cok.
Cok foto ve video cekiyorsan , dogru bir secim yapmis olursun.
Oneplus'un kamerasindan bende memnumun degilim , o yazilan elestiriler dogru o konu hakkinda.
Hayirli olsun , sonra tecrubelerini okumak isterim.

evet oyle bir ozelligi de var ama ne ise yariyacak opponun sahibide bilmiyor

Zaten bana göre en son major yenilik ekranlarin full dokunmatik olmasıydı. Bunu en önce Samsung S8 yapmisti galiba. Ki ben suan hala S8 kullaniyorum. Daha dün Samsung S10 sattigim halde. Bilmiyorum, artik o 'yenilikler' beni pek cezbetmiyor. Hep standart daha iyi kamera, daha iyi batarya, daha iyi ekran. Buyuk bir gelişim yok artik sanki. S8 işimi görüyor

Marka fanboyluğu yapmayalım

Ayrıca o resimde ki telefonun nesi varmış zamanında almak için insanlar kuyruklarda bekliyordu

Vefasız insanoğlu
Marka fanboylugu kim yapiyor?

Bilmiyorum hangi telefonu kullaniyorsun ama 2021 yilinda galiba 20 yil onceki telefonu bana telefon diye yutturacak degilsin :D

Hersey zamaninda kullanilir ne guzel bir seye deginmissin, simdiki telefonlar ile 20 yil onceki telefonlar ayni olamaz zaten. Simdi ki bilgisayar/kamera olmus, 25 yil once kullandigin telefonda sadece Alo alo deniliyordu.

Marka fanboylugu kim yapiyor?

Bilmiyorum hangi telefonu kullaniyorsun ama 2021 yilinda galiba 20 yil onceki telefonu bana telefon diye yutturacak degilsin :D

Hersey zamaninda kullanilir ne guzel bir seye deginmissin, simdiki telefonlar ile 20 yil onceki telefonlar ayni olamaz zaten. Simdi ki bilgisayar/kamera olmus, 25 yil once kullandigin telefonda sadece Alo alo deniliyordu.

Zevkler ve renkler farklıdır bunu hatırlatmam mı lazım illa

Senin beğendiğin herhangi bir şeyi ben ya da başkası beğenmek zorunda mı?

Eski telefonlar gerçekten telefondu şimdikilerin ne olduğunu onu kullananlar belirliyor

Zevkler ve renkler farklıdır bunu hatırlatmam mı lazım illa

Senin beğendiğin herhangi bir şeyi ben ya da başkası beğenmek zorunda mı?

Eski telefonlar gerçekten telefondu şimdikilerin ne olduğunu onu kullananlar belirliyor

Senin mesajinda 'bunlar artık telefon degıl 1000 sahit lazim telefon demek icin' sözu üzerine hafif mizah ile realite dozu yüksek bir cevap yazdım.

Bende sana ne diyorum? Artık günümüzde bunlara 'akıllı telefon' diyoruz yanlısım varsa söyle.

Telefondan beklentin nedir yani tepki veriyorsun?. Teknolojik gelişime karşı mısın?

Yoksa Graham Bell'in ürettıgı telefonu bende biliyorum ama o gecmiste kalmış.

Ayrica hangi telefonu kullaniyorsun cok merak ettim, bir zahmet soylermisin?

Üst Alt