Orhan Atik | Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Orhan Atik | Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu

O değişiklikler neydi lan

Yeminle benim küçük kuzenim bile daha mantıklı değişiklikler yapar...

Sent from my iPhone using Tapatalk

"Süper lig seviyesinde güçlü bir rakibe karşı 2-0 geriye düşmemize rağmen maçı çevirdik. Oyuncularımı tebrik ediyorum."

Galatasaray teknik direktörünün açıklaması :red:

Orhan Atik: "2-0 geriye düşüp, buna reaksiyon göstermek kolay olmayabilir ama takımımız bugün bu reaksiyonu gösterdi."
Orhan Atik: "Devre arasında hep birlikte bir şeyleri değiştirebileceğimizi hissettik. Biz bunları yapabilecek bir ekibiz."
Orhan Atik: "Oyuncularıma gösterdikleri bu reaksiyondan dolayı teşekkür ediyorum, emeklerine sağlık."

adam mutlu :D

"Süper lig seviyesinde güçlü bir rakibe karşı 2-0 geriye düşmemize rağmen maçı çevirdik. Oyuncularımı tebrik ediyorum."

Galatasaray teknik direktörünün açıklaması :red:

Orhan Atik: "2-0 geriye düşüp, buna reaksiyon göstermek kolay olmayabilir ama takımımız bugün bu reaksiyonu gösterdi."
Orhan Atik: "Devre arasında hep birlikte bir şeyleri değiştirebileceğimizi hissettik. Biz bunları yapabilecek bir ekibiz."
Orhan Atik: "Oyuncularıma gösterdikleri bu reaksiyondan dolayı teşekkür ediyorum, emeklerine sağlık."

adam mutlu :D

Biz ne ettikte bunları çekmek zorunda kaldık acaba?

Cidden ciddi ciddi birilerinin ahını falan aldık herhalde. FT hocamın göz yaşlarının ahları bunlar....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Taraftarın gözündeki Galatasaray ve yönetimin, teknik heyetin, futbolcuların gözündeki Galatasaray çok farklı. Onlar zaten kabul etmişler, bas bas bağırıyorlar biz anadolu kulübüyüz, rakiplerimiz mersin akhisar falan

77465e7692b24b3282ae00e0ba5938b0.jpeg

daha takimin basinda, kesin kadrolari da bu kurar

bu adam güya altyapının hocasıydı 1 tane bile altyapıdan oyuncu almadı 18 kişilik kadroya bu kadar mı kötü bizim altyapı?

Bu adam istifa etse nolucak onu da anlamiyorum. :D
Basimiza gelen ve gelecek hicbir sey ile bu adamin bir alakasi yok,cikardigi 11ler asiri boktan olmasa da,mac icerisinde yaptigi degisiklikler asiri boktan bende farkindayim. Ama boktan birini uzun sozlesme ile kulubr baglayacagimiza,bir sure daha bu adamla gidelim. Yonetimin gidecegini bilsem, sezon sonuna kadar da kalsin derim ama yonetim de ayri yuzsuz cikti.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Üst Alt