Orhan Şam Fenerbahçe'de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Orhan Şam Fenerbahçe'de

Cevap: Orhan Şam Fenerbahçe'de

Türkiye'de Gökhan Gönül'ün yerini dolduracak futbolcu daha kolay kolay çıkmaz. Orhan Şam falan Gökhan Gönül'ün sol ayağının tırnağı olamaz. Bence yedek olarak bile absürt bir transfer... Alt yapıdan genç çıkar daha iyi..

Derin bir OOOOOOOHHHHH cektim yemin ederim. Orhan Sabri'yi bile aratir cinsten biri, Fb'deki Okan Alkan'i da biz alalim bari, Orhan Sam'la top niyetine oynar bu cocuk. Cok gereksiz bi hamle olmus ama bizim adimiza iyi olmus iyi.

Biz yinede bir sağ bek alıcaz diye düşünüyorum, Serkan'ı Terim'in tutucağını düşünmüyorum. Orhan sert ve iyi bir yedek olabilirdi bizde ama 3.5 € çok para, hayırsız olsun.

İyi bir alternetif.Zaten Fenerbahçe'ye Orta sahası hariç,alternatif oyuncular lazım.Hayırlı olsun.

Gökhan gönülün alternatifi yoktu Orhan Sam cok iyi bir alternatif olur eziklere.

Iyi Tranfer. Hayirsiz olsun

Hadi Emenike'ye fazla para verildi ama adamin az çok kalitesi var. Ama bu Orhan kalasin önde gideni. Bekir'i oynatsalar daha iyi olur. Verilen bonservisler tamamiyle felaket zaten. Ben Pektemek ile beraber paket edip 10 milyon euroya almalarini isterdim.

Okan Alkan'ı bitirme projesi, klasik Fenerbahçe hamlesi. Bizim Orhan Sam'a daha çok ihtiyacımız vardı. Sabri'yi yedekleyecek Türk oyuncu bulmak biraz zor. Düşünüyorum sadece Türkiye'de Ordusporun sağ beki akaminko var o da Türk değil. :)

Ayrıca 3.5 milyon Euro ne yaa

Doping falan.. İftiraya gerek yok. Kötü topçu olabilir,Fener'e gitmiş olabilir ama böyle şeyler iddia etmek hoş olmaz. Federasyon bile geri adım atmıştı bu konuda.

iyi futbolcu ama 3,5 m bonservis biraz fazla gibi. biz alsaydık derdimize derman olmazdı ama faydalı olabilirdi.

neyse ne diyelim hayırlı olsun.

Dopingçiyi aldılar

Oram buram ağrıyor diyip maça çıkmayanı da aldılar

Tebrikler tam kendinize göre adamlar alıyorsunuz tencere kapak

Hayırsız olsun aldığınız alacağınız tüm adamlar. Kendi kalesine gol atar inşallah :D

Edit: Dopingten aklanmış bilmiyordum gene de buraya yazalım ;)

hakan baltagillerden bi oyuncu

bi de buna güvenip gökhan gönülü satarlarsa çok güzel olur :D

Üst Alt