Orman: "Taraftarlarımızın son iki yıldızlı formaları alacaklarını düşünüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Orman: "Taraftarlarımızın son iki yıldızlı formaları alacaklarını düşünüyorum"

Fikret Orman: Vodafone Arena’da ilk derbi olması çok hoş. Uzun zaman sonra deplasman yasağı kalkacak. Bu işte öncülüğü biz yaptık.

Fikret Orman: Derbiden güzel bir sonuçla ayrılmayı diliyoruz.

Fikret Orman: Taraftarlarımız derbi maçta sakin olmalı. Kulübe zarar verecek davranışlardan kaçınmalı. Tahriklere kapılmamalılar.

Fikret Orman: Vodafone Arena’daki ilk derbiyi güzel bir şekilde kazanarak tarihe geçelim.

Fikret Orman: Beşiktaşlılık efendiliktir...

Fikret Orman: Geliyorlarsa biz de gideceğiz. Güzel bir lig olsun. Kimse bunu çirkinleştirmesin.

Fikret Orman: Biletler satılmış vaziyette. Umarım tarihe güzel anılarla geçen bir derbi olur.

Fikret Orman: Beşiktaşlılar Vodafone Arena’da şölen havası yaşıyor. Taraftarlarımızın içinde olacağı organizasyon hazırlıklarımız var.

Fikret Orman: 32 bin civarında kombineyle oynuyoruz. Daha fazla kombine satamıyoruz.

Fikret Orman: Bilet fiyatı konusunda taraftar haklı ama biletler karaborsada satılacağına Beşiktaş para kazansın.

Fikret Orman: Bütçemizi aşmadık. Fazla gelir elde etmek için karaborsayı engellemek için bilet fiyatlarını yüksek tuttuk.

Fikret Orman: Ülkemizi Avrupa’da temsil ediyoruz. Yetkililerle fikstür konusunu konuştum. Onlar da değerlendirdiler. Demek ki yapamadılar. İşimize bakacağız.

Fikret Orman: Beşiktaş huzurlu bir yer. Başka bir yerde olmuyor. Gidenler anlıyor Beşiktaş’ın kıymetini.

Fikret Orman: Almanya milli takımına Mario Gomez’i biz gönderdik. Keşke farklı değerlendirmiş olsaydı. Allah yolunu açık etsin.

Fikret Orman: Taraftarın tepkisine hak verdim. Biz taraftarın yönetimiyiz. Dinamo Kiev maçında bilet fiyatlarını düşüreceğiz.

Fikret Orman: Beşiktaş çok iyi ve huzurlu bir kulüp. Burada kalanlar çok mutlu.

Fikret Orman: Gomez’in sözleşmesini istedik bekliyoruz. Yakın zamanda hukuksal sürece başlarız gibi gözüküyor.

Fikret Orman: Rakiplerimizle polemik yaratmamak gibi bir duruşumuz var. Oyunlara gelme niyetinde değiliz.

Fikret Orman: Beşiktaş sayesinde Fenerbahçe’nin Galatasaray ile yakınlaşmasına sevindim.

Fikret Orman: Talisca burada mutlu, biz de ondan mutluyuz. Zaman içinde ne olur bilemeyiz.

Fikret Orman: Basketbolda iyi bir kadro kurduk. İddialıyız. İyi gidiyoruz. Basketbol salonuna yatırım yapacağız. Geliri artırmamız lazım

Fikret Orman: Basketbola da yatırım yapmak lazım. Tribün gelirini yükseltmek lazım. Çalışmalara başladık.

Fikret Orman: Taraftarımız, verdiği paranın doğru harcandığını gördüğü zaman daha çok destek oluyor.

Fikret Orman: Bu sene forma satışında 500 bini geçme hedefindeyiz. Mağazacılığa da yatırım yaptık. 110 milyon dolar civarı ciro hedefliyoruz

Fikret Orman: Bütünlük içinde hareket ettiğimizde taraftarlarımızın son iki yıldızlı formaları alacaklarını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Aslında pazarlama için tehlikeli bir ifade.

Adam derki; zaten 7 ay sonra 3 yıldızlı forma çıkacak ne diye şimdi eski olacak formayı alayım.

7 ay sonra sampiyon olamazsan o zaman görürüm ben 110 milyon solar ciroyu.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O bedavadan verilen 2 ve mafyayla siyasetle alınan 2 şampiyonluk olmasa şuan 2. yıldız için mücadele ediyordunuz da neyse.

Bu tarz mesajları yaygınlaştırmak lazım.Şu şerefimizle oynarız,hakkımızla kazanırız,biz asla öyle işlere bulaşmayız falan gibi içi boş laflarla mücadele etmek lazım.Adamlar şerefle hakkı öyle bir kendilerine kalkan yapıyor ki,Bjk lehine hakem hatası olamaz bile.

Buda sportif başarıdan dolayı kendisini kral ilan etti. Borç nekadar fiko? Alt yapın peki? Projeler varmı he?

He yok ama 3cü yıldızı takacak ya pehhhhh. Tinerciler yaliyor böyle başkanları diyecektim de bizimde fenerin de taraftarları farklı değil pek genel anlamda .

Üst Alt