Orman: "Taraftarlarımızın son iki yıldızlı formaları alacaklarını düşünüyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Orman: "Taraftarlarımızın son iki yıldızlı formaları alacaklarını düşünüyorum"

bunlar o 2 tane havadan şampiyonlugu nasıl aldılar bilen varmı ? yani haklılarmı gercekten o konuda

cünkü yıllardır sesleri cıkmayıpta 2000lerdemi akılları baslarına gelmis

Buda sportif başarıdan dolayı kendisini kral ilan etti. Borç nekadar fiko? Alt yapın peki? Projeler varmı he?

He yok ama 3cü yıldızı takacak ya pehhhhh. Tinerciler yaliyor böyle başkanları diyecektim de bizimde fenerin de taraftarları farklı değil pek genel anlamda .

Nasıl farklı değil?Aysal 2 şampiyonluk aldı,2 kez gruptan çıktı ŞL'de,1 de Türkiye Kupası aldı,yetmedi 2 Süper Kupa aldı,bazı Galatasaraylılar tarafından çok ağır eleştiriliyor mesela.Terim'in de bir sürü kupası var bir diğer kesim de onu eleştiriyor.Kesinlikle katılmıyorum.

Nasıl farklı değil?Aysal 2 şampiyonluk aldı,2 kez gruptan çıktı ŞL'de,1 de Türkiye Kupası aldı,yetmedi 2 Süper Kupa aldı,bazı Galatasaraylılar tarafından çok ağır eleştiriliyor mesela.Terim'in de bir sürü kupası var bir diğer kesim de onu eleştiriyor.Kesinlikle katılmıyorum.
Bence genellikle çok daha aysal yalakaları mevcut. Fatih Terim de ne alaka şimdi onu anlamadım. Teknik direktör sadece sportif başarısı başarısızlığı ile değerlendirir zaten.

İşte ikisi de başarılı ama ikisini de değişik kesimler eleştiriyor.Dediğin gibi olsa ikisi de Galatasaray efsanesi der sahip çıkılırdı.
Kim efsane? Aysal mı? Türkiye zihniyetinde belki bilemem. Global olarak sorarlar nasıl efsane oldu diye. Sende saymaya başlarsın demin yaptığın gibi. Adamlar ağzı açık seni dinleyip sağlık durumunuz peki nasıl diye noktayı koyar açıkçası.

Kim efsane? Aysal mı? Türkiye zihniyetinde belki bilemem. Global olarak sorarlar nasıl efsane oldu diye. Sende saymaya başlarsın demin yaptığın gibi. Adamlar ağzı açık seni dinleyip sağlık durumunuz peki nasıl diye noktayı koyar açıkçası.

Ben efsane olarak görmüyorum.Görenler var dedim.Öyle 1-2 kupaya tava gelmiyor yani Galatasaray taraftarı,onu anlatmaya çalıştım.

yarin tokatlayinca iki yildizli formalarda satis patlamasi yasanir

görüp görebileceginiz en fazla yildiz simdilik iki yildiz

Üst Alt