#ORTAdaTransferYok - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#ORTAdaTransferYok

Peki susup tepkisiz kalsak daha mı iyi? Bunlara 50 tane koyun versek güdemezler. Hala 50 gün var bitmesine diyorlar şaka gibi. Ekim ayına kadar transfer yapmayacaklar son birkaç gün de 2 çöp alırlar. Koca sezon yine boşa gider.

Yukarıda Leventinde yazdığı gibi en son taraftar baskı yaptığında 13 Milyon para bayıldık.. Siz böyle yaptığınız sürece kulüpler 2 paralık adamlarına 2 daha koyup satmaya kalkıyor bize..
Bu yaptığınızın ; götü boklu futbolcuların instagramına ''come to Galatasaray'' yazan malakların yaptığından hiçbir farkı yok Yasin

Yukarıda Leventinde yazdığı gibi en son taraftar baskı yaptığında 13 Milyon para bayıldık.. Siz böyle yaptığınız sürece kulüpler 2 paralık adamlarına 2 daha koyup satmaya kalkıyor bize..
Bu yaptığınızın ; götü boklu futbolcuların instagramına ''come to Galatasaray'' yazan malakların yaptığından hiçbir farkı yok Yasin

Kimse bu yönetime panik transferi yapsın demiyor ancak biliyorsunuz yönetim 2 senedir transfer işlerinde hayli başarısız. Bir transfer için aylardır peşinden koşan, alternatif bulamayan, B planı olmayan bir yönetim var. Ne kadar erken uyarırsak o kadar iyi. Yoksa Abdürrahim gibileri dünkü gibi taraftarla maytap geçer.

Bilmiyorum farkında mısınız büyük takımlar hemen hemen kadrosunu tamamladı bizim daha satılacak, alınacak oyuncularımız belirsiz. Hiçbir gelişme yok. Şurda liglerin ve Avrupa maçlarının başlamasına 2 hafta kaldı. Bu transferler ne zaman gelecek de takıma dahil olacak da alışacak da maçlara çıkacak?

Ayrıca kimse Diagne'ye 13 milyon para bayılın demedi hatta Diagne'nin alındığında hiçbir taraftarın haberi bile yoktu ansızın geldi. Sen 2018 Mayıs ayından 2019 Ocak ayına kadar forvet bulama, Alan ve Pato transferlerini bitireme sonra taraftar eleştirince yangın yapıyorlar baskı yapıyorlar diye ağla. Yok öyle.

Baskıyla yanlış isim almaktan çok korkuyorum. En son böyle baskı yapıldığında 13 milyon avro Diagne gibi birine verildi. Aman diyeyim.
Ne baksısı yav 3 tane adam 6 ayda santrafor bulamayınca eldeki tüm parayı Anadolu topçusuna verince suçlu baskı yapan taraftar mı oluyor

Sezonu forvetsiz bitirselerdi hiç uğraşmayıp.

Üst Alt