OSM | 10. GSCimbom Arjantin 2. Ligi | Şampiyon Tigre - Mehmet Eroğlu - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
@Aslan Karadağ reis şu kâşifte reklam/coins kullanımı ile süre kısaltımını açabiliyon mu?
16 saat geçmiyor yav pazara da oyuncu düşmüyor.
Aslında pazara oyuncu düşüyor da, millet kar elde etmek için sisteme max'dan itelemek amacıyla önüne geleni satın alıyor. Misal 74'lük 23 yaşında defansı gittim 4M'a mı ne aldım. Ama millet fırsat vermiyor. Sabah bi giriyorum listedeki tüm adamları bizimkiler satın alıp tekrar satışa çıkarmış. Ücreti 5 ise 9 olmuş filan. :D

Aslında pazara oyuncu düşüyor da, millet kar elde etmek için sisteme max'dan itelemek amacıyla önüne geleni satın alıyor. Misal 74'lük 23 yaşında defansı gittim 4M'a mı ne aldım. Ama millet fırsat vermiyor. Sabah bi giriyorum listedeki tüm adamları bizimkiler satın alıp tekrar satışa çıkarmış. Ücreti 5 ise 9 olmuş filan. :D
Doğrudur. Başlangıç olduğundan kimse düşük fiyata topçu satmak istemiyor en nihayetinde. Para kasıp daha iyi kadro yapma peşinde.
Kaşif işi sıkıntı çok uzun düşerse pazardaki fiyatlar da bu minvalde düşecektir. Sonuçta herkese yetecek iyi topçu var.

Üst Alt