OSM | 10. GSCimbom Arjantin 2. Ligi | Şampiyon Tigre - Mehmet Eroğlu - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu herif niye satilmiyor anlamiyorum yav. 4 gun oldu anasini satayim. Su laglet heriften bi kurtulsaydim da o 16M'a ihtiyacim var.
Telefon iPhone mu?
iPhone’sa uygulamada pazara koyarken yeşil-sarı-turuncu bölüm var. Turuncudan koyarsan satılmıyor, asensiodan biliyorum. Sarıya doğru koydum 2 güne gitti, bi 5-6m ucuza koydum hemen hemen.

iPhone yoksa dediğim gibi max fiyattan koyma miktara göre düşür öyle koy. Maksimumu 16ysa 13.5-14e falan koy.

Telefon iPhone mu?
iPhone’sa uygulamada pazara koyarken yeşil-sarı-turuncu bölüm var. Turuncudan koyarsan satılmıyor, asensiodan biliyorum. Sarıya doğru koydum 2 güne gitti, bi 5-6m ucuza koydum hemen hemen.

iPhone yoksa dediğim gibi max fiyattan koyma miktara göre düşür öyle koy. Maksimumu 16ysa 13.5-14e falan koy.
Android renktas.
5-6M'luk adamlar maxdan 1 gecede gidiyor ama yuksek fiyatli olunca boyle oluyor demek ki. Birdaha hayatta bu kadar pahali oyuncu almam zaten.

Android renktas.
5-6M'luk adamlar maxdan 1 gecede gidiyor ama yuksek fiyatli olunca boyle oluyor demek ki. Birdaha hayatta bu kadar pahali oyuncu almam zaten.
Onu ben de geç farkettim malesef. Elinde parası olmayan adam için yıldız topçu almak aşırı lüks. Azar azar başlayıp, en son istediğin topçuları alacan takıma.Benim takıma dönüyor sonra 4 tane 85+ adam takımın gerisi 50-60. 6 maç 4 yenilgi :asd:

5db9de08d3806c276c45656c.jpg

Diogo Costa diye bi yedek kaleci almıştım.22 şutun hepsini tutmuş ama penaltılarda elendik as kadrodan fazla oyuncuyla çıksam elermişim..

kupa son16 sonuçlar.png

Çeyrek final eşleşmeleri(12 nisan-tek maç tarafsız saha)

çeyrek final.png

Haftanın takımı:

Diogo Costa (San Martín de Tucumán)
Hermoso (Atlético de Rafaela), Aarons (Quilmes), Denayer (Quilmes)
Bruno Guimarães (All Boys), Thiago (Quilmes), Requena (Brown de Adrogué), Yazici (Brown de Adrogué)
Podence (Brown de Adrogué), Malen (All Boys), Geubbels (Tigre)

Üst Alt