OSM | 8. GSCimbom İngiltere Premier Ligi | Şampiyon Liverpool - Kaan Usta - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

OSM | 8. GSCimbom İngiltere Premier Ligi | Şampiyon Liverpool - Kaan Usta

Vay anasini sayin seyirciler. Ust uste 5. Puan kaybini yasadim. Hemde kamp a gittigim halde :(

@Osman SEDEN tbrler dostum
reis evsahıbısın +6 ev sahıbı avantajın var eksık oyuncun yok bide üstüne kampa gittin baya baya soykırım yapmaya kalktın kalenın onune mayın falanda dösemissindir diyordum :asd:

beraberliği nasıl kurtardık halen inanamıyorum bu kamp olayında inşallah bağısıklık kazanmaya baslamısımdır yoksa bunun sonu gelmeyecek.

Bournemouth batasın emi hiç mi ekmek yememiş bunlar galibet alamıyoruz.Takimi antreman yerine hamama sokup gusül aldırmak lazım

Hazirlik maclarinda herkesi tokatladigim halde lig maclarinda tokat manyagi oldum anasini satayim. Arsenali tokatlamayani ayipliyorlar ey ahali :D

Mağlubiyetleri zorlu fikstürle beraber geride bıraktım.Kadroyuda taktiğide ligin başından beri tam oturtamadım ama artık böyle gidecek.
Kadromda:
9 Fransız
3 İtalyan
1 İspanyol
1 Alman
1 Belçikalı
1 Uruguaylı
1 Cezayirli
1 Güney Afrikalı

Üstad o nasıl bir düşüş Arda Turan bile böyle düşüş yaşamadı be :/
Valla rdas ben bi dusu bekliyordum fakat bu kadarini beklemiyordum. Orta saha da eksikligim vardi ve tam zor surece girerken 3 orta saha oyuncum yorgun ve 1 i diriydi. Zorlu surecten ciktigimda da oyuncular moralmen cokmuski ondan sonra da Newcastle vesaire maclarini maglub oldum. Bugun de hayirlisiyla Tottenham tokatlar, yarin Allah Kerim :D

Üstad o nasıl bir düşüş Arda Turan bile böyle düşüş yaşamadı be :/
Valla rdas ben bi dusus bekliyordum fakat bu kadarini beklemiyordum. Orta saha da eksikligim vardi ve tam zor fiksture girerken 3 orta saha oyuncum yorgun ve 1 i diriydi (toplam 4 vardi o zamanlar. Sonra panikle 2 oyuncu aldim da onlarda tras cikti). Zorlu surecten ciktigimda da oyuncular moralmen cokmuski ondan sonra da Newcastle vesaire maclarinda maglub oldum. Bugun de hayirlisiyla Tottenham tokatlar, yarin Allah Kerim :D

+ Oyuncular da satilmiyor!

Üst Alt