OSM | 8. GSCimbom İngiltere Premier Ligi | Şampiyon Liverpool - Kaan Usta - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

OSM | 8. GSCimbom İngiltere Premier Ligi | Şampiyon Liverpool - Kaan Usta

Valla rdas ben bi dusu bekliyordum fakat bu kadarini beklemiyordum. Orta saha da eksikligim vardi ve tam zor surece girerken 3 orta saha oyuncum yorgun ve 1 i diriydi. Zorlu surecten ciktigimda da oyuncular moralmen cokmuski ondan sonra da Newcastle vesaire maclarini maglub oldum. Bugun de hayirlisiyla Tottenham tokatlar, yarin Allah Kerim :D
Newcastle'i kucumsemek neyin kafasi renktas? Ayip ayip.

Artik sampiyonluk sansimi yitirdigim icin olumune saldiracagim. Bundan sonraki maclarima UST basin rengolar. Ya tokatlaya tokatlaya yada tokatlana tokatlana bitirecegim sezonu :D

Ilk tokatlama veya tokatlanma adayi Manu :asd:

4. olabilseydik iyiydi fakat normalde kullandigim dizilis ve taktikler size sokmuyor. Rezil rusva olduk kac gundur (1 haftadir her gun puan kaybi yasiyorum galiba, daha uzun degilse).

Artik sampiyonluk sansimi yitirdigim icin olumune saldiracagim. Bundan sonraki maclarima UST basin rengolar. Ya tokatlaya tokatlaya yada tokatlana tokatlana bitirecegim sezonu :D

Ilk tokatlama veya tokatlanma adayi Manu :asd:

4. olabilseydik iyiydi fakat normalde kullandigim dizilis ve taktikler size sokmuyor. Rezil rusva olduk kac gundur (1 haftadir her gun puan kaybi yasiyorum galiba, daha uzun degilse).

11 Macta 6 maglubiyet 2 beraberlik 3 galibiyet almisim, vay anasini

Steven-Gerrard.jpg

ulan son hafta denizli faciyası yaşanacaktı fakat lideri yenmeme rağmen 2. berabere kalmış evinde
Degisik bi takimim var. Dedigim gibi gelen giden tokatlarken Newcastle a 5 cekmisim. Tottenhamdan nasil puan aldim bende anlamadim.

Bu arada 100+ 3 tane kalecim olmasina ragmen hep 5-6 lik oynadi kalecilerim. Hatta bazen 4luk performans verdiler. Kalecilerden cok cektim bu sezon.

Yeni sezonu iple cekiyorum. Acin bi ligte ilk gunden takimimla ilgileneyim. Zevkli bi sezondu. Herkesi tebrik ederim

Üst Alt